خانه / اخبار / اخبار سیاسی / نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است
نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است

نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است

  ضرورت بازنگری در ارزش های انقلاب

به گزارش اسکیمو،رئیس سازمان اطلاعات استان تهران در دومین نشست تخصصی مشترک سالیانه مدیران استان و حراست دستگاه‌های اجرایی که امروز دوشنبه برگزار شد، اظهار داشت: اگر این سوال مطرح شود که علت مواجهه نظام استکبار با جمهوری اسلامی ایران چیست؟ پاسخش در دو واژه جهانی شدن و جهانی سازی است.

وی افزود: ذیل پروژه جهانی سازی نظام استکبار توطئه‌های فراوانی علیه ما پیاده و اجرا کرده است که یکی از آنها توطئه پیچیده اغتشاشات اخیر بود که در طول تاریخ بی‌سابقه بود و بحمدالله همه آنها خنثی شد.

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران با بیان اینکه تمام دعوا بر سر این دو واژه و پروژه جهانی‌سازی است، ادامه داد: برنامه نظام استکبار برای تغییر فرآیند جهانی‌شدن به جهانی‌سازی است یعنی بتواند اراده خود را بر دیگران تحمیل کند.

مفقود شدن پروفسور فرهود ؛ نهادهای امنیتی او را بازداشت کردند؟

وی ادامه داد: اگر ما سه ماه را دوره اغتشاشات اخیر در نظر بگیریم، یعنی از ۲۵ شهریور و ایام پس از آن را یوم‌الشک حساب کنیم، در ۲۲ بهمن و با حماسه بی‌نظیری که خلق شد تمام تردیدها پایان یافت و ما توانستیم بگوییم که در ۲۲ بهمن و با حماسه بی‌نظیری که خلق شد تمام تردیدها پایان یافت و ما توانستیم بگوییم که نظام از توطئه اغتشاشات اخیر عبور کرده است.

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران با بیان اینکه دشمن از هدف خود کوتاه نخواهد آمد و از تمام فرصت‌های خود در آینده استفاده خواهد کرد، گفت: تا زمانی که در مسیر ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی هستیم ما خواهیم توانست از توطئه‌های آنها عبور کنیم.

دختران رقصنده شهرک اکباتان با پوشش متفاوت و حرف‌های جدید

وی همچنین با اشاره به نشست سران به اصطلاح اپوزیسیون در دانشگاه جرج تاون آمریکا طی روزهای گذشته، عنوان کرد: پیام این افراد این بود که ما در کنفرانس امنیتی مونیخ با سیاستمداران غربی برای براندازی جمهوری اسلامی گفت‌وگو خواهیم کرد؛ درحالی که باید به آنها گفت مگر بود و نبود جمهوری اسلامی دست سیاستمداران غربی است که می‌خواهید با آنها مذاکره کنید؟ چه مقطعی بوده که آنها نخواسته باشند نظام جمهوری اسلامی ایران را ساقط کنند؟

رئیس سازمان اطلاعات استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه باید بازنگری مجددی داشته باشیم تا به ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی بازگردیم، عنوان کرد: باید دست مردمی که در این شرایط آمدند را ببوسیم، باید بازنگری در ساز و کارها داشته باشیم و رویکردهای جدیدی مبتنی بر ارزش‌های اصیل انقلاب اتخاذ کنیم.

منبع: ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

حساب اکس (توییتر) Khamenei.ir امشب پنجشنبه دوم آذر، جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب  را به زبان عبری منتشر کرده است