خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / اسکان اضطراری کارتن خواب ها در گرمخانه
اسکان اضطراری کارتن خواب ها در گرمخانه | امشب بی خانمان دیدید با ۱۳۷ تماس بگیرید

اسکان اضطراری کارتن خواب ها در گرمخانه

  امشب بی خانمان دیدید با ۱۳۷ تماس بگیرید

به گزارش اسکیمو، احمدی صدر همزمان با ورود جبهه هوای سرد و پر بارش به آسمان پایتخت گفت: از روز شنبه تا پایان برودت هوا، تمامی نیروها و گشت‌های حامی شهر به صورت ۲۴ ساعته در حال گشت زنی در مناطق ۲۲ گانه هستند تا افراد بی‌خانمان و معتادین متجاهر اسکان یابند.

او با تاکید بر اینکه شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان اطلاعات مکانی و زمانی را به اپراتورهای سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اعلام و تا پایان ماموریت گشت‌های حامی شهر از وضعیت این افراد باخبر شوند، افزود: نیروهای مناطق ۲۲ گانه پایتخت و سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی به صورت شبانه روزی در تلاش خواهند بود تا شاهد وقوع حادثه تلخی برای افراد بی‌خانمان نباشیم.

متن ترانه روسریتو مهدی یراحی چیست و چرا هنجار شکن است ؟

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: ۲۵ دستگاه مددسرای سیار جهت اسکان موقت شبانه در حال فعالیت هستند.

او افزود: ۴۰ گشت حامی شهر به همراه ۲۰ گرمخانه در سطح پایتخت با ظرفیت ۲هزار و ۵۰۰ نفر، با مشارکت دلسوزانه شهروندان آماده ارائه خدمات به افراد بی خانمان و معتادان متجاهرند.

ساماندهی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ بی‌خانمان در روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن‌ماه

همچنین پیمان ضیایی معاون حمایت های اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران درباره آمار شناسایی و پذیرش و اعزام گشت فوریت های خدمات اجتماعی (حامی شهر) اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در روز یکشنبه ۲۳ بهمن، گشت‌های فوریت‌های اجتماعی و حامی شهر در روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن نسبت به شناسایی و پذیرش افراد بی‌خانمان و کارتن خواب‌ها اقدام کردند.

غیبت مصی‌ علی‌نژاد در تجمع منافقین مقابل سازمان ملل

او درباره تعداد گشت‌ها و افراد شناسایی و پذیرش شده توضیح داد: در بخش فوریت های خدمات اجتماعی طی روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن با ۵۶ اعزام انجام شده مجموعا ۴۳۸ نفر، در بخش حامی شهر که مربوط به اقدامات شهرداری های مناطق است در ۴۴ اعزام انجام شده ۲۸۶ نفر، در بخش گرمخانه ها در ۲۰ اعزام، سه هزار و ۳۵۵ نفر، در حوزه اسکان موقت طی ۴۱ اعزامی که انجام شد، یک هزار و ۱۹۹ نفر و در بخش مراکز ماده ۱۶ نیز در ۹ اعزام انجام شده ۵ هزار و ۱۱۳ نفر شناسایی و پذیرش شدند.

ضیایی در توضیح پذیرش افراد بی خانمان و کارتن خواب در گرمخانه ها در روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن عنوان کرد: افراد پذیرش شده در گرمخانه ها اغلب به صورت خود معرف بودند و با این وجود هنوز ظرفیت خالی در گرمخانه ها وجود دارد.

این دختر صیغه فوری شد !

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.