ربودن زن تهرانی از مقابل دفتر طلاق

ربودن زن تهرانی از مقابل دفتر طلاق

0 minutes, 0 seconds Read

چند روز پیش مأموران پلیس آگاهی تهران در جریان ربوده شدن زن جوانی در یکی از خیابان‌های پایتخت قرار گرفتند.پدر او به مأموران گفت: دخترم از مدت‌ها قبل با شوهرش که دچار اعتیاد بود اختلاف و قصد جدایی از او را داشت. برای همین به دادگاه رفت و در نهایت قرار شد توافقی از شوهرش جدا شود. او امروز(روز حادثه) برای اجرای حکم طلاق به محضر رفت و من هم قرار بود خودم را به آنجا برسانم اما هرچه با گوشی دخترم تماس گرفتم، جواب نداد. نگران شدم و خودم را به محضر رساندم و آنجا بود که فهمیدم دخترم زمانی که قصد ورود به داخل محضر را داشته، توسط چند مرد دزدیده شده است.

به گزارش اسکیمو،با این شکایت، تیمی از کارآگاهان اداره آگاهی تهران راهی محل حادثه شدند و به بررسی دوربین‌های مداربسته پرداختند. فیلم‌های ضبط شده نشان می‌داد که زن جوان درست زمانی که قصد ورود به محضر را داشته، هدف حمله ۴مرد قرار گرفته و با انتقال به یک خودروی تیبا ربوده شده است. تصاویر دوربین‌ها نشان می‌داد که یکی از مهاجمان، شوهر زن جوان به نام رامین بوده که بعد از ضرب و شتم او، درحالی‌که شاهدان دور آنها حلقه زده بودند، با کمک همدستانش این زن را به داخل ماشین منتقل کرده و او را می‌رباید.

  نوزاد فروشی تلگرامی

با این اطلاعات دستور بازداشت آدم‌ربایان صادر و با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات گسترده‌ای برای دستگیری آدم‌ربایان و آزادی گروگان آغاز شد. کارآگاهان برای به‌دست آوردن اطلاعاتی از مخفیگاه آدم‌ربایان به سراغ برادر رامین (متهم اصلی پرونده) رفتند. او اما مدعی شد که از نقشه برادرش برای ربودن همسرش خبر نداشته و نمی‌داند وی کجا مخفی شده است.

با این حال مأموران که به او مشکوک بودند، این مرد را زیر نظر گرفتند تا اینکه معلوم شد وی با عامل اصلی آدم‌ربایی در ارتباط است. به این ترتیب او دستگیر شد و در بازجویی‌ها گفت: برادرم تصورش را هم نمی‌کرد که همسرش از او جدا شود. او نمی‌توانست با این قضیه کنار بیاید؛‌ برای همین تصمیم گرفت او را ربوده و با انتقال به خانه‌ای در ملارد، مجبورش کند که به زندگی با وی ادامه دهد.

با این اطلاعات، ماموران راهی محل نگهداری زن جوان شدند و با دستگیری آدم‌ربایان، وی آزاد شد.

  شوخی‌های عجیب با اورژانس | فهرست سیاه اورژانس صحت دارد؟

به‌گفته سرهنگ کارآگاه، علی ولی‌پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران، تحقیقات از آنها ادامه دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *