حسن فیروزی کیست

0 minutes, 0 seconds Read

حسن فیروزی که او را در خطر اعدام می‌دانند در زندان‌های ایران وجود خارجی ندارد

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، در هفته‌های اخیر رسانه‌های معاند و بازوهای آنها در فضای مجازی با انتشار تصاویری از فردی به نام حسن فیروزی، عملیات‌های رسانه‌ای گسترده‌ای انجام داده‌ و اخبار مختلفی درباره وضعیت نامساعد این فرد در زندان منتشر کرده‌اند.

در خصوص نامبرده ادعاهای مختلفی مطرح شده است؛ از اینکه وی در زندان اوین در آستانه اعدام قرار دارد تا انتشار یک فایل صوتی. اخیرا نیز مدعی شده‌اند حسن فیروزی به دلیل پیامدهای شکنجه، به کما رفته است.

بلافاصله پس از انتشار این خبر، خبرگزاری میزان تحقیقات ویژه‌ای را در رابطه با پرونده حسن فیروزی از مراجع زیربط انجام داد.

  واکنش عجیب رعنا رحیم‌پور به حواشی لو رفتن فایل صوتی‌اش

به گزارش اسکیمو، بررسی‌های دقیق صورت گرفته نشان می‌دهد فردی به نام حسن فیروزی با جرائم ذکر شده در ادعاهای معاندین نه تنها حکم محکومیت و کیفرخواست و قرار طی ماه‌های گذشته، ندارد بلکه در هیچ کدام از زندان‌های ایران در بازداشت یا گذران دوران محکومیت نیست.

همچنین استعلامات از نهادهای انتظامی و امنیتی نیز نشان می‌دهد، فردی با این هویت و مشخصات حتی به صورت موقت بازداشت نشده است.

رسانه‌های معاند بعد از شکست مفتضحانه در پروژه ایجاد آشوب و ناامنی در شهرهای ایران با بهره‌گیری از روش‌های مختلف دروغ رسانه‌ای از قبیل کشته‌سازی و مظلوم‌نمایی از اغتشاشگران و قاتلان، اکنون وارد مرحله خلق زندانی و داستان‌‍سرایی بر این اساس شده‌اند و با چنین ترفندهایی سعی دارند، فضای خبری کشور را همچنان تحت تاثیر قرار دهند.

منبع:همشهری

  ماجرای نامه به یک مقام عالی برای بخشش قره حسنلو، پزشک متهم در پرونده شهید عجمیان چیست؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *