جنجال ایسنا گرامی شهناز تهرانی و لیلی گلستان

0 minutes, 0 seconds Read

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

به گزارش اسکیمو، بعدها و در سال های اخیر، حضور او در برخی از ارزان ترین کشورها و در حومه ایران، گاهی نامش را در اینستاگرام زنده نگه داشته است.

او اکنون به دلیل یک اقدام سیاسی و واکنش لیلی گلستان به رسانه ها بازگشته است. لیلی گلستان را با ترجمه های معتبر، گالری وسیع و البته نسب خانوادگی اش به یاد می آوریم.

نزهت بادی، منتقد سینما و تحلیلگر مسائل زنان نوشت: شهناز تهرانی یکی از بازیگران زن سینمای ایران است که پس از انقلاب از ادامه کار محروم شد و در نهایت کشور زادگاهش را ترک کرد.

او چندی پیش وارد یک جنجال سیاسی شد و موضع خود را اعلام کرد و لیلی گلستان زیر پست کامنت گذاشت و او را فاحشه خطاب کرد.

  سحر زکریا کشف حجاب کرد

نیما حسنی نسب، منتقد و مدرس سینما نیز نوشت: با وجود اینکه وسعت و بلندی افکار و موضع گیری لیلی گلستان را می دانم، اما هنوز باور نمی کنم که او چنین حرف هایی زده و نوشته باشد و یا چنین حرف های زننده ای از ذهن و اندیشه او گذشته باشد. اصلا من کاملاً معتقدم و اصرار دارم که باید به ریشه های پوسیده این افکار و عقاید در مورد “زن” ضربه زد.

پاسخ شهناز تهرانی

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

پیچیدگی ها و شگفتی های طبیعت انسان که گاه زندگی پر از صمیمیت و رفاقت با هنر و خلاقیت و اندیشه و معاشرت و خویشاوندی با هنرمندان و متفکران به هیچ وجه نمی لرزد و قدمی در جهت رشد برنداشته است و چه خوب است که دنیا باز هم مقدر است که اگر 70 سال روشنفکری و هنر هم بدهی، ناگهان جایی با یک جمله روشن می شود، همه چیز عین آفتاب ظهر نماز است. باید از لیلی گلستان بخواهیم که خودش توضیح دهد و عذرخواهی کند و عاجل – تا شفای چنین دیدگاه مریضی – از هنر و تماشا و بینش انسانی و اخلاقی و مترقی چیزی نگوید.

منبع:لردخت

  آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *