کاملیا کاظمی طلاچی دخر خوش شانس ایرانی کیست

0 minutes, 2 seconds Read
کاملیا کاظمی طلاچی
کاملیا کاظمی طلاچی

کاملیا کاظمی طلاچی دختر خوش شانس ایرانی که در لاتاری تورنتو 60 میلیون دلار معادل دو هزار و 700 میلیارد تومان برنده شده است.

کاملیا کاظمی طلاچی کیست بیوگرافی دختر ایرانی برنده بلیط لاتاری 60 میلیون لاری

ماجرای برنده شدن کاملیا کاظمی

به گزارش اسکیمو، کاملیا کاظمی طلاچی چهار سال است که به طور مرتب بلیت های بخت آزمایی و قرعه کشی می خرد و همیشه خودش شماره ها را بر می داشت اما می گوید این بار انتخاب اعداد را به دستگاه واگذار کرده و «انتخاب سریع» دستگاه لاتاری 60 میلیون دلار برای او به ارمغان آورده است.

کاملیا، که در شهر ریچموند هیل در اونتاریو زندگی می کند، می گوید که برنده شدن در لاتاری «بسیار سورئال به نظر می رسد».

کاملیا کاظمی طلاچی کیست بیوگرافی دختر ایرانی برنده بلیط لاتاری 60 میلیون لاری

در بیانیه شرکت لاتاری اعلام شده کاملیا کاظمی طلاچی برنده قرعه کشی بوده است.

انتخاب سریع و تصادفی کاملیا این بلیط برنده نشان می دهد که وقتی او برای بررسی بلیط های قبلی خود در یک پمپ بنزین توقف کرد، متوجه شد که در قرعه کشی برنده شده است.

بدون اینکه بداند بلیط برنده به ریچموندیل فروخته شده است. شرکت بخت‌آزمایی می‌گوید کاملیا بلیط برنده‌اش را در غذاخوری خریداری کرده است.

کاملیا توضیح می دهد: “بلیتم را به کارمند دادم و وقتی صدای جینگ برنده بلیط شروع به پخش کرد، می دانستم که چیزی برنده شده ام اما نمی دانستم چقدر برنده شده ام تا اینکه شرکت قرعه کشی با فروشگاه تماس گرفت و به من گفت که من 60 میلیون دلار برنده شده است.

  آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱

کاملیا گفت: او در ساختمان پمپ بنزین بود و مادرش در ماشین در پارکینگ پمپ بنزین منتظر او بود و سعی می کرد اتفاقات رخ داده را پردازش کند و افزود: “من قبلاً زندگی ام را دیدم که چشمک زد. چشمانم در حالی که در شوک و خشکی ایستاده بودم.» مدام فکر می کردم: «آیا این واقعی است؟ “نتوانستم تمرکز کنم و شروع کردم به لرزیدن.

کاملیا کاظمی طلاچی کیست

کارمندی که برای من بسیار هیجان زده بود، به من کمک کرد تا آرام شوم تا بتوانم به ماشینم برگردم تا نگران مادرم نباشم.”

کاملیا کاظمی طلاچی گفت: «نمی‌توانم احساسم را توصیف کنم ولی یکی از تجربه‌هایی است که فکر کنم قبلا نمی‌توانستم تصورش کنم.»

  امتیازات منحصربه‌فرد سردار رادان از زبان مرتضی طلایی

او افزود: «تمام زندگی‌ام تا حالا از جلوی چشمانم عبور می‌کند.»

کاملیا کاظمی طلاچی نیم ساعت پس از اینکه دریافت برنده جایزه بخت‌آزمایی شده بود به خانه بازگشت و به مادر و دیگر اعضای خانواده‌اش اطلاع داد که از حالا او یک میلیونر محسوب می‌شود.

منبع:لردخت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *