مدل لباس مجلسی یقه باز با ۵۲ استایل جذاب زنانه و دخترانه

0 minutes, 0 seconds Read

مدل لباس مجلسی یقه باز از انواع طرح های شیک و زیبا پیراهن مجلسی می باشد و اگر شما تمایل دارید استایل و ظاهری متفاوت در مهمانی ها و مجالس داشته باشید بهتر از این طرح پیراهن در پوشش خود استفاده نمایید.

مدل لباس مجلسی یقه باز زنانه و دخترانه

پیراهن مجلسی یقه باز در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها پیراهنی مناسب را برای خود انتخاب کنید.

 

طرح های پیراهن مجلسی یقه باز کوتاه

پیراهن مجلسی کوتاه و یقه باز برای خانم ها با فرم اندام متناسب انتخابی مناسب به شمار می رود و اگر شما بالاتنه ای خوش فرم و جذاب دارید بهتر است از این طرح لباس استفاده کنید.

پیراهن مجلسی یقه باز به صورت یقه یکطرفه و یقه هفت و یقه دلبری و … دوخته می شود که انتخاب هر یک از این طرح ها سلیقه ای می باشد.

پیراهن مجلسی کوتاه و یقه باز در انواع طرح های کار شده و ساده موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری آراسته و ساده داشته باشید بهتر است از پیراهن مجلسی ساده در پوشش خود استفاده نمایید. پیراهن مجلسی کار شده نیز برای خانم های شیک پوش و خانم هایی که دارای سلیقه ای متفاوت هستند انتخابی مناسب به شمار می رود.

لباس مجلسی یقه باز لباس مجلسی سفید مدل لباس مجلسی یقه باز کار شده مدل لباس مجلسی کوتاه  مدل لباس مجلسی زرد مدل لباس مجلسی یقه باز و رنگ تیره مدل لباس مجلسی زیبا و شیک مدل لباس مجلسی زیبا و شیک  مدل لباس مجلسی گیپور پیراهن مجلسی یقه باز لباس مجلسی کوتاه و شیک لباس مجلسی یقه باز شیک پیراهن مجلسی کوتاه

 

طرح های پیراهن مجلسی یقه باز بلند

پیراهن مجلسی های یقه باز به صورت طرح های بلند نیز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس متفاوت تر به نظر برسید بهتر است از این طرح پیراهن ها در پوشش خود استفاده نمایید.

  مدل لباس شب بلند۲۰۱۵ لباس مجلسی

برای دوخت پیراهن مجلسی یقه باز از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که بهتر است طرح پارچه را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید.

اگر شما دارای بازو و سینه هایی بزرگ هستید بهتر است از لباس یقه باز در پوشش خود استفاده نکنید زیرا فرم اندام تان نامطلوب به نظر می رسد.

پیراهن مجلسی بلند مدل لباس مجلسی شیک و زیبا مدل لباس مجلسی بلند و شیک مدل لباس مجلسی کار شده مدل لباس مجلسی سبز مدل لباس مجلسی یقه باز و زیبا مدل لباس مجلسی بلند مدل لباس مجلسی بلند مدل لباس مجلسی آبی لباس مجلسی شیک مدل لباس مجلسی شیک و زیبا مدل لباس مجلسی جدید   مدل پیراهن مجلسی یقه باز

انتخاب رنگی مناسب برای لباس یقه باز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لباس را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام خود انتخاب نمایید.

لباس مجلسی رنگ تیره برای خانم هایی که دارای پوست رنگ روشن هستند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین خانم ها با پوست تیره بهتر است از لباس مجلسی رنگ روشن در پوشش خود استفاده نمایند.

اگر تمایل دارید لباس تان را یقه باز انتخاب نمایید بهتر است از جواهرات زیبایی نیز استفاده نمایید تا استایل تان متفاوت و خاص تر به نظر برسد. گردنبندهای بلند و گوشواره آویز به همراه لباس یقه باز جذابیت خاصی پیدا می کنند همچنین شما می توانید طرح جواهرات را ساده یا نگین دار انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی یقه باز زنانه و شیک مدل لباس مجلسی یقه باز زنانه مدل لباس مجلسی شیک مدل لباس مجلسی یقه باز شیک و زیبا مدل لباس مجلسی کار شده مدل لباس مجلسی بلند مدل لباس مجلسی یقه باز قرمز مدل لباس مجلسی یقه باز مدل لباس مجلسی یقه باز بلند و زیبا مدل لباس مجلسی زیبا و شیک مدل لباس مجلسی ساده و زیبا لباس مجلسی بلند و شیک لباس مجلسی بلند و شیک

مدلهای جدیدتری از پیراهن مجلسی یقه باز

بسیاری افراد تصورشان بر این است که هر چقدر رسمیت مهمانی زیادتر باشد باید زرق و برق لباس بیشتر و مدل مو ها و آرایش آنها غلیظ تر باشد، در صورتی که شما می توانید به راحتی با انتخاب یک لباس ساده و پوشیده نیز مورد توجه دیگران قرار بگیرید و نگاه آنها را به سمت صورت زیبا و لبخندتان جلب نمایید.

حال در خیلی از موارد افراد نمی دانند کی و کجا چه لباس و پوششی را انتخاب نمایند که در این صورت می توانید از تجربه دوستان و اطرافیانتان کمک بگیرید، سعی کنید در مجالسی که دعوت شده اید، نوع پوشش تان هماهنگ با مهمانی هایتان باشد، مثلا ممکن است لباسی را در تن شخص دیگری ببینید که زیبا باشد، در حالی که استفاده از آن ممکن است برای اندام شما و یا مکانی که انتخاب کرده اید اصلا مناسب نباشد، همچنین توجه داشته باشید که فرم بدن تان منحصر به خود شماست، بنابراین به منظور داشتن یک انتخاب درست برای لباس مجلسی خود از نظر یکی از دوستانتان استفاده کنید و با وی به خرید بروید. در اینجا می توانید انواع دیگر لباس شب و مجلسی یقه باز زنانه شیک را ببینید.

  زیباترین مدل های لباس شب , مدل لباس شب شیک و مجلسی ۲۰۲۰

مدلهای پیراهن مجلسی یقه باز مدلی از پیراهن مجلسی یقه باز پیراهن مجلسی یقه باز قایقی انواع پیراهن مجلسی یقه باز پیراهن مجلسی یقه باز شیک پیراهن بلند مجلسی یقه باز طرح لباس مجلسی یقه باز پیراهن زنانه مجلسی یقه باز پیراهن جذاب مجلسی یقه باز پیراهن شیک مجلسی یقه باز پیراهن جدید مجلسی یقه باز مدل لباس مجلسی یقه باز

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های پیراهن یقه باز مخصوص خانم های شیک پوش و مشکل پسند جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید لباسی با تن پوش مناسب را برای خود انتخاب کنید و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *