تاریخ انتشار : دوشنبه 26 دی 1401 - 20:51
121 بازدید
کد خبر : 63205

استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر

استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر

با توجه به حواشی ایجاد شده در خصوص فیش حقوقی مسئول دفتر نرگس معدنی‌پور مسئول دفتر این عضو شورای اسلامی شهر تهران استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کرد.

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش همشهری آنلاین، طی روزهای گذشته تصویری از فیش حقوقی یکی از کارمندان شورای اسلامی شهر تهران در فضای مجازی منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا مواضع مختلفی در برابر آن گرفته و افکار عمومی نسبت به آن حساس شوند.

در فیش حقوقی جنجالی مذکور اعداد و ارقام مندرج در جداول پاداش، اضافه کاری و مناطق سخت باعث افزایش ابهام و نهایتا شائبه دخالت نماینده شورای شهر در اختصاص این ارقام شد.

هرگونه پرداخت به کارکنان شورای اسلامی شهر تهران طبق نظام اداری شورا بوده و نمایندگان بر اساس ساختارهای تعریف شده امکان دخل و تصرف در پارامترهای ارائه شده را ندارند.

تجاوز پزشک به اجساد زنان در سردخانه!

از سوی دیگر با توجه به آئین‌نامه‌های داخلی شورای اسلامی شهر تهران که اجازه استفاده از یک نیرو به عنوان مسئول دفتر را به هر نماینده در بدو ورود به شورا می‌دهد، نوع انتصاب مسئول دفتر نرگس معدنی پور بر اساس آن صورت گرفته که در ادوار گذشته شورا نیز سابقه این امر وجود داشته است.

اخبار رسیده از دفتر نرگس معدنی‌پور عضو شورای اسلامی شهر تهران حکایت از استعفای فاطمه منصورلی از سمت خود دارد.

 واکنش نرگس معدنی پور: هیچگونه اقدام غیرقانونی انجام نشد

در توضیح این موضوع نرگس معدنی‌پور عضو شورای شهر تهران گفت: جامعه در شرایط خاصی قرار دارد و هرگونه خبری می‌تواند ضریب حساسیت مردم را افزایش دهد. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت ایجاد آرامش در افکار عمومی با وجود اینکه هیچگونه اقدام غیرقانونی در زمینه انتصاب مسئول دفتر اینجانب صورت نگرفته و پرداختی‌ها در این جایگاه شغلی به صورت یکسان در شورای اسلامی شهر تهران صورت گرفته و تمام دفاتر اعضا دارای پست و پرداختی های مشابه هستند اما خانم منصورلی با توجه به حواشی ایجاد شده از سمت خود استعفا و متن آن را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر تهران کرده است.

وی ادامه داد: آنچه در شرایط کنونی جامعه مهم است، آرامش مردم و حل دغدغه‌های آنان است. بر همین اساس استعفا تقدیم شده، پذیرفته شده است.

درباره پسر ایرانی با کفش پاشنه‌بلند + عکس

اگر مردم ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنم

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص مصوبه تعارض منافع نیز توضیح داد: در خصوص مصوبه تعارض منافع اگر منعی برای به کارگیری خانم منصورلی وجود داشت، حوزه مربوطه که کاملا در جریان نسبت وی با بنده بوده‌، باید متذکر می‌شدند و اگر بنده را در جریان قرار می‌دادند حتماً نسبت به اجرای آن اقدام می‌کردم و فرد دیگری را در این جایگاه به کار می‌گرفتم.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان تاکید کرد: اگر این امر باعث ناراحتی مردم شریف شده است، بابت آن عذرخواهی می‌کنم.

هجوم کاربران ایرانی به صفحات هیلاری، ترامپ و دخترش (+عکس)

منبع:همشهری

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آشپزی

گل و گیاه

تازه ها