تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آذر 1401 - 14:59
65 بازدید
کد خبر : 59007

جدیدترین انواع گیفت شب یلدا🎁۳۰ ایده جذاب

شب یلدا نزدیک است و به منظور خلق شبی خاطره انگیز برای عزیزانمون، بهتر است برای آن برنامه ریزی کنیم. در این مقاله انواع گیفت شب یلدا را به شما معرفی خواهیم کرد

مجله سر گرمی اسکیمو:

. با هدیه دادن گیفت های زیبا، می توانید شبی متفاوت و به یادماندنی را برای اطرافیانتان رقم بزنید و یادگاری باارزشی را به آن ها هدیه دهید. می توانید از گیفت های شب یلدا به عنوان تزیین سفره شب یلدا استفاده کنید و به سفره خود ظاهری خاص ببخشید.

انواع گیفت شب یلدا

انواع گیفت شب یلدا جدیدترین انواع گیفت شب یلدا🎁30 ایده جذاب

در این قسمت سعی داریم بهترین گیفت های شب چله را به شما معرفی کنیم تا شبی رویایی برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

عروسک نمدی شب یلدا

عروسک نمدی شب یلدا جدیدترین انواع گیفت شب یلدا🎁30 ایده جذاب

در تهیه گیفت بهتر است خلاقیت داشته باشید تا گیفتی به یادماندنی به عزیزانتان هدیه دهید. عروسک نمدی شب یلدا با طرح هندوانه و یا انار یکی از مناسب ترین گیفت ها برای بلندترین شب سال است. همچنین این نوع هدیه یکی از پرطرف دارترین«انواع گیفت شب یلدا» است. انواع دیگر گیفت نمدی شامل موارد زیر است:

  • گیفت نمدی با طرح قلب
  • گیفت نمدی با طرح کیسه ی آجیل
  • گیفت نمدی با طرح میوه های پاییزی
  • گیفت نمدی با طرح برف و آدم برفی
عروسک نمدی شب یلدا خاله پیرزن جدیدترین انواع گیفت شب یلدا🎁30 ایده جذاب

با هدیه دادن کیسه ها و یا عروسک های نمدی طرح یلدا می توانید هنر خود را در این شب زیبا به نمایش بگذارید و همزمان شبی زیبا برای خود و اطرافیان خود رقم بزنید. ساخت گیفت نمدی بسیار راحت است و زمانی زیادی از شما نخواهد گرفت؛ بنابراین می توانید با استفاده از ویدئوهای موجود در فضای وب، به راحتی گیفت نمدی مناسب مهمانی خود را درست کنید و به عزیزانتان هدیه دهید.

تزیینات زیبا و شیک برای شب یلدا عروس با ایده های خلاقانه و جذاب
ست عروسک نمدی شب یلدا

گیفت سفالی به طرح یلدا

گیفت سفالی به طرح یلدا جدیدترین انواع گیفت شب یلدا🎁30 ایده جذاب

اگر کار با سفال را یاد دارید، یکی از هدیه های جذاب در شب چله، گیفت های سفالی خواهد بود. می توانید با سفال، انار، هندوانه، کتاب حافظ یا هر چیزی که نمادی از بلندترین شب سال باشد را درست کنید و سپس آن را رنگ کنید. با ساخت گیفت یلدایی هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید هم هنر خود را به اطرافیانتان نشان می دهید.

ظرف سفالی یلدا

گیفت بافتنی طرح شب چله

گیفت بافتنی طرح شب چله

یکی دیگر از کارهای دست ساز بسیار زیبا، گیفت های بافتنی است. اگر به کار بافت علاقه دارید، می توانید کامواهای سبز و قرمز خریداری کنید و عروسک   ببافید و لباس شب یلدا بر تن آن ها کنید. به عنوان مثال، می توانید هندوانه، انار، آدم برفی و میوه های پاییزی بدوزید.

بافتنی طرح شب چله

گیفت فلزی یلدایی

گیفت فلزی یلدایی

از آنجایی که ساخت گیفت های فلزی سخت، زمان بر و نیازمند امکانات زیادی خواهد بود، برای تهیه آن ها بهتر است به بازار مراجعه کنید و گیفت های فلزی طرح یلدا خریداری کنید. مانند انار فلزی کوچک یا کتاب حافظ کوچک فلزی و غیره.

هدیه فلزی یلدایی

کوکی های طرح شب چله

کوکی های طرح شب چله

یکی از هدایای لذیذ و خوشمزه مناسب برای شب چله، کوکی است. می توانید کوکی هایی به طرح یلدا مانند طرح انار، ظرف آجیل، هندوانه، عروسک های یلدایی و حتی آدم برفی بپزید و آن ها را بعد از سرد شدن، با رنگ های خوراکی سبز و قرمز رنگ آمیزی کنید و به آن ها تم یلدایی دهید. یکی از گزینه های مناسب برای تزیین شب یلدا که هم مقرون به صرفه و هم چشمگیر باشد، کوکی است.

عکس پروفایل شب یلدا با نوشته های بسیار زیبا و دوست داشتنی
شیرینی طرح شب چله

گیفت منجوق دوزی شده

گیفت منجوق دوزی شده یلدا

اگر با مجوق دوزی آشنایی دارید، می توانید گیفت های منجوق دوزی شده به طرح سیب، انار، کیوی و هندوانه درست کنید و به مهمانان خود هدیه دهید تا یادگاری زیبایی از این شب بلند با خود به خانه ببرند.

هدیه منجوق دوزی شده شب یلدا

تابلو طرح شب یلدا

تابلو طرح شب یلدا

یکی از هدیه های به یادماندنی از شب یلدا، می تواند تابلو طرح شب یلدا باشد. اگر خط زیبایی دارید، می توانید متنی در خصوص شب یلدا بنویسید یا نقاشی از یلدا بکشید و آن را قاب بگیرید و به مهمانان خود هدیه دهید.

همچنین می توانید تابلوهای آماده خریداری کنید و به مهمانان خود هدیه دهید و این شب زیبا را به یک شب خاطره انگیز برای آن ها تبدیل کنید.

تابلو طرح هندوانه شب یلدا

جا شمعی و شمع طرح یلدا

شمع طرح یلدا

یکی از هدایای آرام بخش در میز یلدای شما، شمع و جا شمعی طرح یلدا خواهد بود. می توانید خودتان اقدام به ساخت گیفت شب یلدا کنید و با استفاده از چوب، انار خشک شده، گل و خزه خشک شده و یک عدد شمع، جا شمعی طرح یلدا درست کنید و آن را روی میز خود قرار دهید.

با این کار همه را مجذوب هنر و سلیقه خود خواهید کرد. اگر وقت کافی برای ساخت هدیه شب چله ندارید، می توانید اقدام به خرید گیفت شب یلدا کنید.

جا شمعی و شمع طرح هندوانه یلدا

در ایام نزدیک به شب چله، بسیاری از فروشگاه ها از جمله دایان شاپ، به مناسبت این شب زیبا، تخفیف می گذارند؛ می توانید از تخفیف یلدایی ۱۴۰۱ آن ها استفاده کنید و به میز یلدای خود رنگی تازه ای ببخشید.

از شب یلدای دایان شاپ با تخفیف ویژه آن غافل نشوید:

ساعت رومیزی طرح یلدا

ساعت رومیزی طرح یلدا

یکی از گیفت های جذاب شب یلدا، ساعت رومیزی طرح یلدا است. ساعت های طرح یلدا غالبا به شکل انار یا هندوانه طراحی می شوند تا یادآور این شب و میوه های فصل پاییز باشند. قطعا ساعت رومیزی طرح یلدا یکی از حیرت انگیزترین گیفت های شب یلدا خواهد بود و مهمانان شما را بسیار شاد خواهد کرد.

آموزش ساخت تل زیبا برای کودکان با تور

بیشتر بخوانید: شب یلدا ۱۴۰۱ چه روزی است؟ آداب، تاریخچه شب چله

می توانید ساعت کوچک بدون تزیینی را خریداری کنید و آن را با تکیه ای چوب، گندم خشک، انار خشک، خزه و برگ خشک شده تزیین کنید و هدیه زیبایی برای مهمانان خود درست کنید.

ساعت رومیزی قرمز طرح یلدا

ظرف طرح شب یلدا

ظرف طرح شب یلدا هندوانه

ظروف طرح شب یلدا یکی از پرطرفدارترین گیفت های شب یلدا هستند. با استفاده از این ظروف، می توانید میز یلدای زیبایی بچینید که برای عکاسی مناسب باشد.

بیشتر بخوانید: ۱۲مدل جذاب اکسسوری شب یلدا

با قرار دادن ظروف طرح شب یلدا در کنار قوری چای، آجیل، انار، هندوانه، کتاب حافظ و میوه های تزئین شده می توانید سفره زیبایی برای بلندترین شب سال بچینید و همه را حیرات زده کنید و بعد از اتمام مهمانی، آن ها را به مهمانان هدیه دهید.

ست ظرف طرح شب یلدا

جا سوئیچی طرح یلدا

جا سوئیچی طرح یلدا

یکی از ایده های خوب برای سورپرایز مهمانان خود در شب یلدا، خرید جا سوئیچی طرح یلدا و هدیه دادن آن به دوستان و نزدیکان خود در شب چله است. می توانید جا سوئیچی های طرح یلدا را روی سفره یلدای خود بچینید تا هر یک از مهمانان هدیه خود را انتخاب کنند و برای خود نگهدارند.

جا سوئیچی طرح انار

شما به عنوان گیفت به مهمانان خود چه چیزی را در شب چله هدیه می دهید؟

منبع:دایان شاپ

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.