خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / گزارش تصویری | رقص پاییزی عمونوروز و ننه‌سرما در جنوب تهران!

گزارش تصویری | رقص پاییزی عمونوروز و ننه‌سرما در جنوب تهران!

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش همشهری آنلاین، شهرداری منطقه۱۸ ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «برگ‌واره پاییزی» در بوستان قائم(عج) برگزار کرد که شامل برنامه‌هایی متنوع و جذاب برای خانواده‌ها بود.

«محمدجواد خسروی» شهردار منطقه۱۸ دراین باره گفت: «در این جشنواره فرهنگی و هنری بخش‌های متنوعی مشتمل بر عرضه صنایع‌دستی، موسیقی و بازی‌های بومی و محلی مورد توجه شهروندان قرار گرفت.»

«یوسف مقدمی» معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۸ نیز با اشاره به این برنامه گفت: «نمایش آداب و سنن اقوام ایرانی و سفره‌ای از مواد غذایی سنتی مثل آش‌دوغ و لبو لحظه‌های خاطره‌انگیزی را برای علاقه‌مندان رقم زد.»

قتل فجیع زن جوان توسط همسرش | آب به صورتم پاشید گفت «نترس» من بهاره را کشتم!

اختصاص فضای قابل‌توجه به ارائه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار و برپایی سفره شب یلدا موسوم به طولانی‌ترین شب سال نیز مورد اقبال عموم بازدیدکنندگان قرار گرفت.

قدم‌زدن در بوستان قائم حس و حال عجیبی داشت، به‌خصوص‌که در برخی از نقاط بوستان به قدری برگ‌های پاییزی روی زمین زیاد بود که به خودی خود جذابیت‌های این برنامه را دوچندان کرده بود.

پیاده‌روی در معابر آکنده از برگ‌های پاییزی بوستان، خلق جاذبه‌های گردشگری برای علاقه‌مندان به هنر عکاسی و رقابت خانواده‌ها برای ثبت لحظات ماندگار در طبیعت از نکات چشمنواز این برنامه بود.

 

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.