خانه / اخبار / اخبار ورزشي / شکایت از طرفداران رونالدو ؛ دست از سر دخترم بردارید

شکایت از طرفداران رونالدو ؛ دست از سر دخترم بردارید

به گزارش همشهری آنلاین،‌ ویدئویی از دختربچه‌ای مراکشی وایرال شد که پیامدهای بسیاری داشت. پس از حذف پرتغال به دست مراکش در مرحله یک‌چهارم نهایی، اشک‌های کریستیانو رونالدو جاری شد و ویدئوهای گریه کردن او در زمین مسابقه دست به دست چرخید. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی شروع به تمسخر فوق‌ستاره پرتغالی کردند، ولی ویدئویی که دختربچه مراکشی از خودش پست کرد وایرال شد.

دختربچه در آن ویدئو به تمسخر رونالدو پرداخت و گفت: «پرتغال، فرودگاه آنجاست. رونالدو کجاست؟ او در ماشینش گریه می‌کند. بیچاره رونالدو.»

جورجینا در لباس النصر به استادیوم آمد

ولی هواداران رونالدو به شدت از حرف‌های این دختر خشمگین شدند و شروع به انتقاد کردند، کار تا جایی بالا گرفت که مادر دختربچه مجبور به انتشار پستی شد و از همه خواست دست از سر دخترش بردارند.

مادر در این پست نوشت: «من مادر دختری هستم که به خاطر ویدئوی کریستیانو رونالدو مشهور شده. فقط می‌خواهم بگویم که دخترم به دلیل کامنتهایی که مردم برایش گذاشته‌اند شرایط روانی سختی را تحمل می‌کند، تا جایی که نه غذا می‌خورد و نه صحبت می‌کند. به شما اطمینان می‌دهم که دخترم قصد توهین به رونالدو را نداشت. او اصلا چیزی از فوتبال نمی‌فهمد و فقط حرف‌هایی که از اطرافیان می‌شنید را تکرار کرد. او ۹ ساله است و فقط می‌خواست شادی خود را ابراز کند اما متاسفانه قربانی شبکه‌های اجتماعی شد.»

به همین دلیل، مادر خواستار توقف آزار و اذیت‌هایی شد که خانواده‌اش را به شدت تحت فشار قرار داده است. او ادامه داد: «من از تمام هواداران عذرخواهی می‌کنم. دخترم دارد سلامت روان خود را از دست می‌دهد. لطفاً تصور کنید که او خواهر کوچکتر خودتان است و او را ببخشید.»

 

منبع: خبر ورزشی

مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد بازداشت شد | تعرض فیزیکی تایید شد؟

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

رأی اتحادیه جهانی کشتی در مورد پرونده محمدعلی گرایی ملی پوش فرنگی کار در رقابت های جهانی صربستان اعلام شد.