خانه / اخبار / اخبار ورزشي / سرخیو آگوئرو بمب روحیه مسی روی سکوی قهرمانی
سرخیو آگوئرو که به تازگی فوتبال را کنار گذاشته هم در کنار سایر بازیکنان روی سکوی قهرمانی حاضر شد و فرصت لمس این جام و بالا بردنش را از دست نداد.

سرخیو آگوئرو بمب روحیه مسی روی سکوی قهرمانی

 چهره ای که بدون بازی جام را بالا برد تا به آرزویش برسد!

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش همشهری آنلاین، جام جهانی ۲۰۱۴ برای آرژانتین درحالی با شکست یک بر صفر برابر آلمان خاتمه یافت که سرخیو آگوئرو به عنوان یار جایگزین وارد زمین شد ولی نتوانست به مسی در مسیر کسب سومین قهرمانی آلبی سلسته کمک کند.

آگوئرو البته به دلیل نارسایی قلبی نتوانست به فوتبال ادامه بدهد و اگر این بیماری مانع او نمی‌شد شاید می‌توانست در جام جهانی قطر نیز مانند بسیاری از تورنمنت‌هایی که از سنین پایین‌تر در کنار مسی تجربه کرده، بار دیگر هم بازیکن محبوب و دوست صمیمی‌اش را همراهی کند.

قلعه‌نویی به کدام ستاره لیگ کنایه زد؟/ امیر از مهدی رحمتی انتقام گرفت!

با این حال آگوئرو پس از صعود آرژانتین به مرحله نیمه نهایی تصمیم گرفت برای افزایش روحیه بازیکنان به قطر برود و جالب اینکه در اردوی آلبی سلسته مانند دوران گذشته هم اتاقی مسی شد.

ستاره سابق فوتبال آرژانتین بلافاصله پس پنالتی آخر دیدار فینال خودش را به زمین ورزشگاه لوسیل رساند و جالب اینکه روی سکوی قهرمانی نیز با پیراهن آرژانتین جام قهرمانی را به مانند سایر بازیکنان بالا برد تا این افتخار بزرگ که در دوران حرفه‌ای برای او رخ نداد در ۳۴ سالگی و چند ماه پس از خداحافظی اجباری برایش اتفاق افتاده باشد.

عکس | بمب روحیه مسی روی سکوی قهرمانی | چهره ای که بدون بازی جام را بالا برد تا به آرزویش برسد! سرخیو آگوئرو بمب روحیه مسی روی سکوی قهرمانی

منبع:‌ ورزش سه

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.