خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / فریب دختر جوان با وعده ازدواج | دختری که ۴ کیلو طلا از پدرش سرقت کرد
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: سرکرده یک باند سرقت با وعده واهی ازدواج، دختر جوان را به سرقت طلاهای پدرش ترغیب کرده بود.

فریب دختر جوان با وعده ازدواج | دختری که ۴ کیلو طلا از پدرش سرقت کرد

حوادث - دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: آذرماه امسال، مرد میانسالی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و گفت؛ دختر ۱۸ ساله‌اش هنگامی که در خانه تنها بوده ۴ کیلو طلا به ارزش ۷ میلیارد تومان را که تمام دارایی و پس‌انداز خانواده بوده به سرقت برده و از خانه فرار کرده است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی گفت: پس از اظهارات مرد میانسال و دریافت این خبر، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی دختر جوان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا کردند و متوجه شدند ۳ مرد موتورسوار طلاهای مذکور را از دختر جوان سرقت کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: بدین ترتیب با دستور مقام قضائی رسیدگی به موضوع سرقت ۴ کیلو طلا از دختر جوان توسط ۳ مرد موتور سوار، در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اعلام روش‌های مشارکت مردمی در پویش «نذر قربانی»

وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی دختر جوان مدعی شد با پسری به نام عرفان در فضای مجازی آشنا شده و پس از گذاشتن قرار ازدواج برای خرید خانه تصمیم به سرقت طلاهای خانواده خود گرفته که روز حادثه ۳ مرد موتور سوار هنگامی که با پسر جوان قرار داشته طلاها را با تهدید چاقو سرقت کرده‌اند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست پسر جوان را هدف تحقیق قرار دادند و از ضد و نقیض گویی‌های وی پی بردند سرقت طلاهای دختر ۱۸ ساله با اجرای نقشه قبلی انجام شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پسر جوان که در ابتدا جرم خود را انکار می‌کرد در جریان تحقیقات لب به سخن گشود و به اجیر کردن ۳ مرد جوان برای سرقت کوله‌پشتی دختر جوان که حاوی ۴ کیلو طلا بوده اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه مادر متهم نیز در این سرقت نقش پررنگی داشته است، گفت: کارآگاهان اداره پنجم پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه موسواران شدند و آن‌ها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

با سوالات شک‌دارکنکور چه کنیم؟

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهمان در جریان تحقیقات به جرم خود اعتراف کردند، متذکر شد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.