خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / جزئیات تازه از خودکشی خانم دکتر | شاگرد مغازه کفش‌فروشی مقصر بود؟
پسر جوانی که در ماجرای سقوط یک زن جوان از بالای پل عابر پیاده بازداشت شده بود، جزئیات تازه‌ای را از این ماجرا فاش کرد.

جزئیات تازه از خودکشی خانم دکتر | شاگرد مغازه کفش‌فروشی مقصر بود؟

جسد

به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۱:۳۰ شامگاه ۲۱ آذر سقوط مرگبار دختری جوان از پل عابر پیاده شهرک آپادانا به بازپرس محمدرضا صاحب جمعی و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.  با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد دختری ۳۵ ساله در حالی مواجه شدند که شاهدان مدعی بودند دختر جوان لحظاتی قبل با پسری جوان مشاجره داشته است.

مأموران کلانتری در محل حادثه پسر جوان را که همراه دختر دیده شده بود بازداشت کرده و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. در بررسی مدارک متوفی مشخص شد او پزشک عمومی است و در یکی از بیمارستان‌های تهران مشغول به کار بوده است.

برپایی 1500 پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

پس از  انتقال پسر جوان به اداره پلیس، وی که در تحقیقات اولیه مدعی بود دختر جوان را نمی‌شناخته در ادامه تحقیقات لب به اعتراف گشود و گفت: من در مغازه کیف و کفش  حوالی میدان فردوسی مشغول به کار هستم. چند ماه قبل، این دختر برای خرید کفش به مغازه‌ام آمد و با هم آشنا شدیم.  او چند سالی از من بزرگتر بود اما دوست شدیم و  باهم در تماس بودیم تا اینکه او به من مشکوک شد. خانم دکتر تصور می‌کرد که من با کسی در رابطه هستم و از این موضوع ناراحت بود.

وی ادامه داد: روز حادثه بعد از ظهر به مغازه‌ام آمد طبق قراری که با هم داشتیم به حوالی میدان آزادی رفتیم. در آنجا سر همین موارد با هم مشاجره لفظی پیدا کردیم که ناگهان خودش را از بالای پل به پایین پرتاب کرد.

تحقیقات در این رابطه به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

منبع: ایران

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

پس از انتشار اخبار و تصاویری مبنی بر قطع تعدادی از درختان کاخ سعدآباد که واکنش های زیادی را برانگیخت، این مجموعه با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی در این خصوص ارائه کرده است.