خانه / اخبار / خبرهای جذاب / ببینید | واکنش جالب شتری که تا به حال در عمرش برف ندیده بود
یک شتر پس از مشاهده برف برای اولین بار در پناهگاه حیوانات در کالیفرنیا ذوق زده شد و بالا و پایین پرید. شلی مراد، فیلمی از این شتر هیجان‌زده که آلبرت نام دارد، بر روی منظره پوشیده از برف رانچو گرانده منتشر کرده است.

ببینید | واکنش جالب شتری که تا به حال در عمرش برف ندیده بود

در حالی که هوای سرد باعث شادی شتر شده است، ویدئوی اولین برخورد او با برف در رسانه‌های اجتماعی بسیار دست به دست شده، به طوری که این کلیپ بیش از ۳ میلیون بازدید داشته و در حال افزایش است.شلی به نیوزویک گفت از لحظه‌ای که آلبرت در آن روز بیدار شد، فوراً چیزی جدید و هیجان‌انگیز را در هوا حس کرد.

او افزود: آلبرت شروع به بالا و پایین پریدن کرد و نتوانست جلوی خود را بگیرد. او معمولاً ما را تا قسمت پشتی مزرعه تعقیب می‌کند تا به ما کمک کند تا برای حیوانات علوفه تهیه کنیم، اما این بار با ما نمی‌آمد. او در جهت مخالف جایی که بزها جمع شده بودند حرکت کرد.

میمونی که مانند انسان‌ها نظافت می‌کند / تصاویر

چیزی غیرقابل انکار در مورد دیدن حیوانی که برای اولین بار چیزی شبیه برف را تجربه می‌کند، مسحور کننده است.

مطالعه‌ای که توسط دانشگاه لیدز در بریتانیا انجام شد، نشان داد که تماشای ۳۰ دقیقه تصاویر و ویدئوهای مربوط به حیوانات بامزه به کاهش فشار خون، ضربان قلب و اضطراب کمک می‌کند.

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خروس – مرغ ایران ، خروسی که هر روز یک تخم می‌گذاشت

خروس – مرغ ایران ، خروسی که هر روز یک تخم می‌گذاشت

سری مثل خروس و بدنی همانند مرغ؛ این مشخصات عجیب‌ترین خروس یا شاید هم موجود جدیدی به نام خروس – مرغ ایران است که به هر حال خروس است و هر روز صبح یک تخم می‌گذارد.