خانه / اخبار / اخبار فرهنگي وهنري / مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه شد
تهیه‌کننده برنامه «خودمونی» بیان کرد که اجرای ویژه‌برنامه شبکه سه در شب یلدا را مهران رجبی برعهده دارد.

مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه شد

به گزارش همشهری آنلاین، حامد خانی تهیه‌کننده برنامه «خودمونی» که قرار است در «شب یلدا» در قالب یک ویژه‌برنامه روی آنتن شبکه سه برود، درباره تدارک این برنامه بیان کرد: این ویژه‌برنامه به صورت تولیدی روی آنتن شبکه سه می‌رود که سه روز ضبط آن طول می‌کشد. ضبط برنامه از شنبه ساعت ۱۵ شروع می‌شود و تا آخر شب دوشنبه ۲۸ آذرماه ادامه دارد.

مهران رجبی  برنامه شب یلدای شبکه سه

برنامه شب یلدا  شبکه سه

وی ادامه داد: این ویژه‌برنامه یلدایی قرار است ۲۹ و ۳۰ آذر از ساعت ۲۱ تا ساعت ۲۴ روی آنتن برود و آیتم‌های مختلفی هم دارد. در بخشی هم میزبان هنرمندان و خوانندگان هستیم. کلیات کار حضور مهمانان ویژه است، حافظ‌خوانی داریم و همین اتفاقات مرسوم و معمول در این ایام را خواهیم داشت.

 مهناز افشار: با پسر کسی ازدواج کردم که یک مجله با عکس من را توقیف کرد

این تهیه‌کننده در بخش دیگر درباره مجری این برنامه و اینکه با توجه به حواشی قرار نیست مجری دیگری برای این شب‌ها انتخاب کنند بیان کرد: حواشی که می‌گویید برای آقای رجبی، ایجاد کردند، وگرنه خودش که زندگی‌اش را می‌کرد. مهران رجبی چهره‌ای محبوب است.

وی گفت: مردمی که به استودیوی برنامه «خودمونی» می‌آیند خیلی نسبت به حضور مهران رجبی مشتاق و همراه هستند. البته یک سری از مردم هم احتمالاً واکنش‌هایی در نقد حضور او داشته‌اند.

خانی درباره اینکه احتمال دارد این حواشی به تغییر مجری منتهی شود، اظهار کرد: ما که به شدت از مهران رجبی راضی هستیم. تا آخر این فصل قطعاً با او خواهیم بود تا در فصل‌های آینده ببینیم چه می‌شود.

 

این تهیه‌کننده در پایان درباره اینکه با توجه به شرایط این روزها، چالشی در دعوت از هنرمندان داشته‌اند یا خیر هم عنوان کرد: طبیعتاً برخی از هنرمندان هستند که موضع دارند و علیه نظام مسائلی را مطرح و طبیعتاً راهشان را به نوعی جدا کرده‌اند. ما سمت این قشر نمی‌رویم اما برخی از عزیزان هستند که موضعی ندارند و همواره همراه بوده‌اند، سعی داریم از این قشر دعوت کنیم.

منبع: مهر

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

«ملیسا باررا» پس از اخراج از سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» به دلیل حمایت از فلسطین، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.