خانه / اخبار / اخبار ورزشي / نامه احساسی اولین معلم مسی به ستاره آرژانتینی

نامه احساسی اولین معلم مسی به ستاره آرژانتینی

هر بار خجالت می کشم ببینمش!

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش همشهری آنلاین، تنها چند ساعت دیگر به آخرین بازی مسی در جام های جهانی باقی مانده که می‌تواند مهمترین دیدار دوران حرفه ای او هم باشد. و این برای مونیکا دومینا یا آنطور که مسی در کودکی او را صدا می‌کرد، خانم مونی، باور کردنی نیست که شاگرد سابقش قرار است آرزوی میلیون‌های آرژانتینی را برآورده کند.

او در گفتگو با شبکه رادیویی سوپر دپورتیوو گفت: «هنوز نمی‌توانم این را باور کنم، اینکه من به مسی خواندن و نوشتن یاد دادم. اگر فقط در محله او در روساریو قدم بزنید، می‌بینید که همه‌چیز آبی و سفید است. واقعا دوست دارم او را ببینم و همانطور که گفتم،  نامه‌ای برای او نوشته‌ام و امیدوارم که به او برسد. می‌خواهم او را ببینم و می‌خواهم قبل از مردن او را در آغوش بگیرم.»

نامه احساسی اولین معلم مسی به ستاره آرژانتینی | هر بار خجالت می کشم ببینمش!

نامه احساسی اولین معلم مسی به ستاره آرژانتینی

سپس مونیکا دومنینا نامه احساسی اولین معلم مسی به ستاره آرژانتینی که برای مسی نوشته بود را خواند: «سلام مسی. خدا را شکر که معلم تو بودم. از تو متشکرم که شاگرد من بودی. از تو متشکرم به خاطر انسانی که هستی. هیچ وقت تغییر نکن. تو آدم ساده، فروتن و شگفت‌انگیزی هستی. از تو متشکرم که اجازه دادی من احساس غرور کنم که بخشی از زندگی تو هستم. ببخشید برای درخواستی که دارم. متشکرم از او به خاطر شادی بی نهایتی که در این شرایط بسیار بد به ما دادی. دیدن خوشحالی تو، خوشحالی من است. خوشحالم که می توانی احساسات را بیان کنی.

این دختر خردسال‌ترین تکواندوکار کشور است | کسب کمربند مشکی در ۸ سالگی

متشکرم به خاطر افتخاراتی که به دست آوردی. دوست دارم در آغوشت بگیرم تا از این خواب که روزی معلمت بودم، بیدار شوم. شما همین حالا هم باعث شادی ما شدید و با همین سرعت تا پایان پیش بروید. موفق باشید. دوست تان داریم.»

نکته عجیب اینکه مونیکا هرگز بعد از دوران کودکی نتوانست مسی را ببیند. او در مورد این مسئله گفت: «یک آشنایی هست که همیشه وقتی لئو در روساریو است، زنگ می زند و از من می‌خواهد که به خانه‌شان بروم و او را ببینم اما من خجالت می کشم. اما اگر این بار بیاید، می روم تا او را ببینم و امیدوارم که او هم برای احوالپرسی با من دم در بیاید.»

ماجرای توهین به لیلا رجبی در شبکه ورزش

 

منبع: ورزش سه

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.