خانه / اخبار / اخبار بین الملل / حرکت عجیب و باورنکردنی رئیس جمهور سودان در پخش زنده
رئیس جمهور سودان جنوبی هنگام افتتاح یک پروژه جاده‌ای در ملاء عام که تصاویر آن به صورت زنده پخش شد، خودش را خیس کرد!رئیس جمهور سودان جنوبی هنگام افتتاح یک پروژه جاده‌ای در ملاء عام که تصاویر آن به صورت زنده پخش شد، خودش را خیس کرد!

حرکت عجیب و باورنکردنی رئیس جمهور سودان در پخش زنده

n00455699 b

سالوا کی‌یر مایاردیت رئیس جمهور سودان جنوبی، در یک رویداد که از شبکه‌های تلویزیونی به صورت زنده پخش میشد در وضعیت شرم آوری قرار گرفت.

رئیس‌جمهور سودان که همراه با دیگر مقامات سودان در مراسم افتتاح یک جاده حضور داشت هنگام خواندن سرود ملی سودان ناخودآگاه به خود ادرار کرد.

 

متأسفانه، این رویداد از طریق تلویزیون به صورت زنده پخش شد و از این رو هیچ کس نمی‌توانست کاری در مورد این لحظه شرم آور انجام دهد.

سالوا کی‌یر مایاردیت که از زمان استقلال سودان جنوبی در ۹ ژوئیه ۲۰۱۱ رئیس جمهور سودان جنوبی بوده است، اکنون ۷۱ ساله است و اعتقاد بر این است که از عفونت دستگاه ادراری رنج می‌برد که در مردان مسن بسیار شایع است.

کودک ۵ ساله ایرانی در فرودگاه آمریکایی

واضح است که رئیس جمهور سودان جنوبی تا زمانی که زمین خیس شد حتی نمی‌دانست، در چه وضعیتی قرار گرفته است.

این ویدئو که در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی بپا کرده است با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه بین‌المللی مواجه شد و بسیاری از کاربران رسانه‌های اجتماعی نظرات متضادی را به اشتراک گذاشتند.

برخی فیلمبرداران را سرزنش کردند، در حالی که برخی دیگر اصرار دارند که با افشای اینکه سالوا کی‌یر مایاردیت از نظر پزشکی برای رهبری یک کشور مناسب نیست، کار درست را انجام داده اند.

منبع:همشهری

خشم شدید همسر نتانیاهو بعد از محاصره توسط معترضان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

وفور قوطی‌ها و بسته‌های متعلق به برند پپسی در محیط‌زیست نیویورک و اطراف آن، چنان مشکل‌ساز شده که دادستان نیویورک، از این شرکت بزرگ آمریکایی به‌خاطر آلوده‌کردن محیط‌زیست و به خطر انداختن سلامت عمومی مردم، به دادگاه شکایت برده است.