مینا یعقوبی کیست؟ و چرا بازداشت شد؟

0 minutes, 0 seconds Read

https://namnamak.com/media/k2/items/cache/cd30d625681bb292f6963737b6f4482c_XL.jpg

 آخرین وضعیت متهم پرونده «هتک حرمت گلزار شهدای اراک» ؛ کیفرخواست صادر شد

 مجله سر گرمی اسکیمو:

 

دادگستری قوه قضائیه دادگاه مینا یعقوبی

چندی پیش بود که تعدادی از اغتشاشگران اقدام به پرتاب سنگ به سمت گلزار شهدا شهر اراک و هتک حرمت قبور مطهر شهدا کردند که این حرکت هنجارشکن و انتشار تصاویر آن موجب تاثر و رنجش مردم و خانواده معظم شهدا شد.

در پی وقوع این هتک حرمت ، موضوع به صورت ویژه از سوی دادگستری استان مرکزی پیگیری و در نهایت عاملان این بی حرمتی دستگیر شدند.

روابط عمومی دادگستری استان مرکزی طی اطلاعیه ای در رابطه با آخرین وضعیت یکی از متهمان این پرونده به نام مینا یعقوبی اعلام کرد : در پی اقدام هنجارشکنانه این فرد ، در پرتاب سنگ به سردر گلزار شهدای اراک و پخش کلیپ تصویری آن در فضای مجازی که تاثر مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران را در پی داشت ، دستگاه قضایی با حساسیت و فوریت وارد عمل شده ، با دستورات صادره فرد نامبرده شناسایی و بازداشت شد.

طبق این اطلاعیه متهم به علت برخی مشکلات روحی و روانی قبلی طی مدت بازداشت ، دو نوبت اقدام به خودکشی کرد که در یک نوبت خود را از طبقه دوم بخش نسوان ندامتگاه به پایین پرتاب میکند اما با هوشیاری مراقبین دچار صدمات جزئی از قبیل کبودی صورت شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل می گردد.

    رهبر انقلاب انگشترش را در جشن تکلیف به چه کسی هدیه داد؟

بنابر اعلام روابط عمومی دادگستری استان مرکزی ، کیفرخواست این متهم صادر و پرونده به دادگاه ارسال شده است ، اما براساس شرایط متهم ، این فرد تا زمان تشکیل دادگاه ، با اخذ وثیقه قانونی آزاد شد»

مینا یعقوبی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

طبق این اطلاعیه متهم به علت برخی مشکلات روحی و روانی قبلی طی مدت بازداشت، دو نوبت اقدام به خودکشی کرد که در یک نوبت خود را از طبقه دوم بخش نسوان ندامتگاه به پایین پرتاب می کند، اما با هوشیاری مراقبین دچار صدمات جزئی از قبیل کبودی صورت شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌گردد.

  یک «معتمد و ریش سفید» دلگانی بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به قتل رسید

بنابر اعلام روابط عمومی دادگستری استان مرکزی، کیفرخواست این متهم صادر و پرونده به دادگاه ارسال شده است، اما براساس شرایط متهم، مینا یعقوبی تا زمان تشکیل دادگاه، با اخذ وثیقه قانونی آزاد شد.

منبع: میزان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *