خانه / اخبار / اخبار ورزشي / پارمیدا قاسمی کیست؟ بیوگرافی و جنجال بخاطر کشف حجاب

پارمیدا قاسمی کیست؟ بیوگرافی و جنجال بخاطر کشف حجاب

بیوگرافی پارمیدا قاسمی کماندار ملی پوش ریکرو و ماجرای کشف حجاب

 

پارمیدا قاسمی متولد ۱۳۷۱ ‏در تهران کماندار و عضو تیم ملی تیراندازی با کمان ریکرو ایران است.

پارمیدا دارای مدرک تحصیلی تربیت بدنی است و در حال حاضر به عنوان تیرانداز با کمان در تیم ملی بانوان و تیم سنگ آهن بافق در رشته ریکرو مشغول فعالیت است.

parmida ghasemi bio 5

پارمیدا قاسمی از سال ۱۳۹۱ زمانی ۲۰ ساله بود وارد تیراندازی با کمان شد. سنی که در بسیاری از رشته برای آغاز راه قهرمانی نامناسب است اما پارمیدا مسیر را به سرعت و با موفقیت طی کرد.

در سال ۹۳ بود که پارمیدای جوان پس از دو سال آموزش و کسب تجربه به تیم ملی رسید و از سال ۹۵ به بعد نیز به طور مستمر در تیم ملی تیراندازی با کمان ریکرو ایران حضور داشته است.

خوش‌شانسی بارسلونا در شب بدشانسی مطلق طارمی

عکس های پارمیدا قاسمی

مقام سوم تیمی مسابقات ارتش های جهان و مقام چهارم انفرادی و اول تیمی مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در بنگلادش از جمله افتخارات پارمیدا قاسمی است.

جنجال بخاطر کشف حجاب و عذرخواهی

%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86 %D8%AA%DB%8C%D9%85 %D9%85%D9%84%DB%8C %D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%A8%D8%A7 %DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%86 %D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88 %D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86 %D8%AF%D8%B1 %DA%A9%DB%8C%D8%B4 12

در مراسم اختتامیه لیگ تیروکمان جام خلیج فارس در آبان ماه ۱۴۰۱ پارمیدا قاسمی به همراه تیمش در رده اول قرار گرفت و قهرمان شد. ویدیویی از خانم قاسمی در مراسم اهدای جوایز منتشر شد که او حجاب از سر برمیدارد یا بعدا به گفته خودش سهوا حجابش برداشته شد که با توجه به اعتراضات و حوادث بعد از فوت مهسا امینی در کشور به سرعت بازتاب پیدا کرد.

اعتراف تلخ؛ بچه های رونالدو را هر روز در مدرسه کتک می زنند

48720615 6230 b 5452

یک روز بعد از بازتاب گسترده این ویدیو در رسانه های مختلف تمامی پست های اینستاگرام پارمیدا قاسمی پاک شد و ویدیویی از او منتشر شد که بخاطر کشف حجاب و افتادن مقنعه‌اش در مراسم اختتامیه لیگ کشوری عذرخواهی کرد و گفت: باد بود و بخاطر استرس متوجه افتادن مقنعه ام نشدم

او گفت من و خانواده‌ام هیچ‌وقت با حجاب مشکلی نداشتیم و نداریم، از مردم، مسئولان، مربی، باشگاه سنگ آهن بافق و هم‌تیمی‌هایم عذرخواهی می‌کنم.

منبع:ایران ارچری

ممنوع‌الخروجی علی دایی رفع شد | دایی فردا به پاریس می رود

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

رأی اتحادیه جهانی کشتی در مورد پرونده محمدعلی گرایی ملی پوش فرنگی کار در رقابت های جهانی صربستان اعلام شد.