خانه / اخبار / اخبار سیاسی / الهام افکاری کیست و چرا بازداشت شده؟

الهام افکاری کیست و چرا بازداشت شده؟

الهام افکاری یکی از عوامل شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال در ایران بازداشت شد

مجله سر گرمی اسکیمو:

الهام افکاری خواهر نوید افکاری بازداشت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، الهام افکاری یکی از عوامل اصلی شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال در ایران حین فرار از مرز ‌توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات دستگیر شد.

براساس این گزارش، وی که یکی از عوامل سازمان تروریستی شبکه سعودی اینترنشنال است، طی مدت اخیر فعالیت‌ و اقدامات ‌فراوانی در سیاه‌نمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دعوت جوانان و دختران به اغتشاشات و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم انجام دا‌ده بود.

‌سربازان گمنام امام زمان (ع) که طی ‌سالیان اخیر فعالیت‌های او را رصد و زیرنظر داشتند، ‌همکاری مستمر وی در همراهی با عوامل ضد‌انقلاب برای آنها مسجل شد و در اغتشاشات اخیر نیز یکی از لیدهای اصلی در ساماندهی آشوبگران بود.

 

‌وی که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار داشت و هرگز فکر نمی‌کرد که دستگیر شود سرانجام صبح امروز پنجشنبه ۱۹ آبان ماه حین خروج از یکی از مرزهای کشور ‌با میزان قابل توجهی ارز بازداشت شد.‌

واکنش کاربران به کمپین «من وکالت می‌دهم» براندازان برای پهلوی

الهام افکاری که در ایجاد اغتشاش و آشوب در ایران نتوانست توفیقاتی داشته باشد بنا داشت با حضور در یکی از کشورهای همسایه، با نماینده یکی از کشورهای معاند دیدار و سپس به کشوری دیگر پناهنده شود که در تور مامورین وزارت اطلاعات گرفتار شد.

‌دروغ‌پراکنی، دعوت به ناامنی، اغتشاش‌ و آشوب، کمک به افزایش ناآرامی‌ها ‌در سطح کشور، ‌نفو‌ذ در برخی انجمن‌های بانوان و دعوت زنان به تجمع و آشوب و … از مهم‌ترین اقدامات مجرمانه الهام افکاری است.

تصاویر حضور رهبر انقلاب در دانشگاه افسری امام حسن

براساس این گزارش، وی طی یک سال اخیر با مدیران برخی شبکه های معاند و چهره‌های مخالف نظام و.. در ا‌رتباط بوده است.

اغتشاشات 1401 , اغتشاشات ایران , وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران , حمله تروریستی به شاهچراغ شیراز , بازداشت ,

بیو گرافی الهام افکاری

 الهام افکاری متولد دهه ۶۰ در شیرازاست وی خواهر نوید افکاری کشتی گیر شیرازی است که که در سال ۱۳۹۷ یکی از کارکنان سازمان آب منطقه‌ای استان شیراز را با ضربات چاقو به قتل رساند و در شهریور ۹۹ اعدام شد. الهام افکاری از عوامل شبکه ایران اینترنشنال حین فرار از کشور در ۱۸ آبان ۱۴۰۱ بازداشت شد. او دو برادر دیگر به نام وحید و حبیب دارد. وی طی یک سال اخیر با مدیران برخی شبکه‌های معاند و چهره‌های مخالف نظام و. . در ا‌رتباط بوده است.

واکنش دادگستری به جنجال عکسی از حمید قره‌ حسنلو با دستبند در بیمارستان

ماجرای بازداشت و دستگیریوی یکی از عوامل اصلی شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال در ایران حین فرار از مرز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات دستگیر شد. ‌وی سرانجام صبح پنجشنبه ۱۹ آبان ماه (۱۴۰۱) حین خروج از یکی از مرز‌های کشور با میزان قابل توجهی ارز بازداشت شد.

منبع:تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

حساب اکس (توییتر) Khamenei.ir امشب پنجشنبه دوم آذر، جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب  را به زبان عبری منتشر کرده است