خانه / اخبار / اخبار سیاسی / حمله به گوگوش بعد از پایان کنسرت در استرالیا

حمله به گوگوش بعد از پایان کنسرت در استرالیا

 حمله به گوگوش بعد از پایان کنسرت

به گزارش همشهری آنلاین، گوگوش خواننده لس‌آنجلسی پس از کنسرتش در سیدنی، با جمعیتی از هم‌مسلکانش روبرو شد که بر سرش فریاد می‌زدند: خجالت بکش بی‌شرف! این ادبیات فرهیخته! در اعتراض مدنی! به این مسئله بود که چرا کنسرت برگزار کرده است. مشابه این مسئله برای ساسی‌مانکن هم رخ داده.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خواننده لس‌آنجلسی که تلاش می‌کند خود را یک فعال سیاسی هم نشان دهد، در استرالیا طعم ادبیات و خشونت هم‌کیشانش را چشید.

فرار گوگوش از مشت و لگد ؛ خجالت بکش بی‌شرف!

گوگوش پس از کنسرتش در سیدنی، با جمعیتی از هم‌مسلکانش روبرو شد که بر سرش فریاد می‌زدند: خجالت بکش بی‌شرف! این ادبیات فرهیخته! در اعتراض مدنی! به این مسئله بود که چرا کنسرت برگزار کرده است. گوگوش آن‌قدر تحت تاثیر احساسات فرهیخته‌ دوستانش قرار گرفته که با اضطراب به سمت ماشینش می‌رود تا مشت و لگد دوستانش شامل حالش نشود!

در هفته‌های گذشته اجتماعاتی که مخالفین جمهوری اسلامی با حضور تجزیه‌طلبان و بعضاً هواداران همجنس‌گرایی در خارج از کشور برگزار کردند صحنه‌های تراژیک و کمدی فراوانی رقم زده است.

کیوان صمیمی بازداشت شد | اعلام دلیل بازداشت

تراژیک از این جهت که انسان با دیدن رفتار و ادبیات ماقبل عصر حجری بسیاری از آنان که حداقل به فارسی صحبت می‌کنند، سرافکنده می‌شود. و کمدی از این بابت که برخی از اینها که جمهوری اسلامی را به بدرفتاری متهم می‌کنند، در اجتماعات مدنی‌!شان کمتر از فحش کش‌دار به ناموس یکدیگر آرامشان نمی‌کند! برخی‌شان هم اعتراض می‌کنند که اصلاً چرا می‌گویید ناموس؟

ساسی‌مانکن هم لقب گرفت: «بی‌شرف»

مخمصه بدی برای لات‌های کوچه خلوت سیاست در خارج از کشور بروز کرده؛ بعد از گوگوش و مهناز افشار و تعدادی دیگر از چهره‌ها که با واقعیت رفقا و هم‌کیشانشان مواجه شدند، ساسی مانکن، خواننده مستهجن هم لقب خود را از مخاطبانش گرفت؛ آن‌ها که برای دقایق مستمری، او را بی‌شرف صدا زده و به برگزاری کنسرتش اعتراض می‌کردند.

این اعتراض‌ها ادامه داشت، تا آن‌که نهایتاً پلیس این مخاطبان ساسی‌مانکن را از کنسرتش بیرون کرد! امّا احتمالاً صدای این لقب‌گذاری تا پایان کنسرت در گوشش بود.

مخمصه از آن‌جهت که همه‌ منطق این‌ها سرمایه‌داری و شهرت‌پرستی و پول‌پرستی است؛ لذا با همان منطق هم لاطائلات سیاسی می‌گویند و لات کوچه خلوت می‌شوند، و هم کنسرت و رقصشان را در هر شرایطی که باشد برگزار می‌کنند؛ حالا هم خودشان و هم دوستانشان به تناقض درونی خورده‌اند که بالاخره باید کدام ادا را دربیاورند؟ ادای غم یا همان ساز و رقص مزه‌اش بیشتر است؟ این پارادوکسهای سنگین و این هفتادرنگی در این اجتماعات، صحنه‌های عبرت‌انگیز عجیبی خلق کرده است؛ ملّت نمی‌داند به این آدمها بخندد یا به خاطر ایرانی‌بودنشان گریه کند؟

پیش از این حداقل درباره ساسی حواشی دیگری هم در جریان بود،هم زمان با وقوع حادثه متروپل در آبادان که سراسر کشور رخت عزا بر تن داشت، ویدئوهایی از عروسی این خواننده در فضای مجازی وایرال شد که کاربران را به شدت عصبانی کرد. در تصویر زیر احسان کرمی هم حضور دارد که بعدتر با پیوستن به شبکه من و تو از فضای رسمی خارج شد، او در واکنش به حضورش در عروسی ساسی، گفته بود که زندگی خصوصی‌اش به کسی ربطی ندارد او هم داغدار جانباختگان آن فاجعه است.

۴۳ سال در آرزوی براندازی

ماجرای فحاشی تند و تیز به ساسی و گوگوش حمله به گوگوش بعد از پایان کنسرت در استرالیا | فرار گوگوش از مشت و لگد ؛ خجالت بکش بی‌شرف! | ساسی‌ مانکن هم لقب گرفت: «بی‌شرف»

واکنش کاربران چیست؟ 

*‌ بچه‌های استرالیا از خجالت ساسی مانکن در اومدن. دمشون گرم

* آخخخخ که من دور صدای تک تکتون بگردم که ساسی و پسره فرشید و اینجوری از خجالتشون در اومدین. کارگرا با حقوق چندرغاز دست به اعتراض زدن، اونوقت این‌ها از درآمده کنسرتشون نمیگذرن

* اومدم بگم که از کتک و فحش خوردن ساسی مانکن بسی خرسند شدم

*‌ چقدر دلم خنک شد از بی‌شرف گفتن مردم به ساسی مانکن

*‌ الان واقعا ساسی مانکن فک کرده بود مردم میان کنسرتش با ” آقامون جنتلمنه جنتلمنه ”  قر میدن و خوش میگذرونن؟؟ چرا درک واژه ی «انسانیت» و «همدردی» برای بعضیا انقدر سخته؟؟؟

رزمایش مشترک جنگ الکترونیک ارتش در منطقه وسیعی از مرکز کشور برگزار می‌شود

* یکی دیگر از کاربران با انتشار تصویر زیر نوشت: ببخشید که نمی‌تونم از‌ پول کنسرت بگذرم اما شما به اعتراضتون ادامه بدید.

ماجرای فحاشی تند و تیز به ساسی و گوگوش

منبع: تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

حساب اکس (توییتر) Khamenei.ir امشب پنجشنبه دوم آذر، جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب  را به زبان عبری منتشر کرده است