خانه / اخبار / اخبار بازیگران وچهره ها / نازنین بنیادی را بیشتر بشناسید

نازنین بنیادی را بیشتر بشناسید

نازنین بنیادی را بیشتر بشناسید/ اپوزیسیونی که مهمترین سابقه‌اش ارتباط عاطفی با تام کروز است!

 

نازنین بنیادی را بیشتر بشناسید/ اپوزیسیونی که مهمترین سابقه‌اش ارتباط عاطفی با تام کروز است!

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، نازنین بنیادی که در یک ماه گذشته نام وی کنار سایر عناصر فعال ضدایرانی به چشم می‌خورد و با رسانه‌ها در حال مصاحبه‌ است، با شرکت در نشست غیررسمی شورای امنیت سازمان ملل که به‌دعوت آمریکا و آلبانی شکل گرفته بود، با حضور در جایگاه نمایندگان آمریکا صحبت‌هایی را علیه ایران بر زبان راند و اتهامات قدیمی جریان اپوزیسیون را تکرار کرد.

حضور وی در نشست شورای امنیت موجب شد برخی از فعالان ضدانقلاب از وی با عنوان تخیّلی نخست وزیر آینده ایران نام ببرند(!) ادعایی که موجب تمسخر بخش دیگری از اپوزیسیون شد و علت آن هم سوابق گذشته اوست.

افشای راز انتقال دفتر شبکه اینترنشنال به واشنگتن

 بیو گرافی نازنین بنیادی

بنیادی که یک بازیگر هالیوودی است، متولد ۱۹۸۰ است و به‌گفته خودش زمانی که ۲۰ روز داشت با خانواده‌اش از ایران مهاجرت کرد، مقصد اول آنها لندن بود و وی تحصیلات خود را در انگلستان به پایان برد. وی اولین حضورش مقابل دوربین را با رقاصی در شوهای تلویزیونی فارسی آغاز کرد و سپس در چند نقش فرعی در هالیوود ظاهر شد!

اما اوج معروف شدن وی به رابطه یک‌ماهه‌اش با بازیگر سرشناس هالیوودی، تام کروز برمی‌گردد. براساس آنچه در ویکی‌پدیای انگلیسی این بازیگر آمده است، وی در سال ۲۰۰۰ به کلیسای ساینتولوژی می‌پیوندد و مادرش نیز ساینتولوژیست بوده است. کلیسای ساینتولوژی، مروج افکار رون هابارد نویسنده داستان‌های علمی ـ تخیلی است که نوعی فرقه مذهبی به‌شمار می‌رود.

14010814093842105263756610

بنیادی به‌مدت یک ماه در اواخر سال ۲۰۰۴ تا اوایل سال ۲۰۰۵، با تام کروز بازیگر سرشناس هالیوودی رابطه داشت که این رابطه براساس دستور کلیسای ساینتولوژی صورت گرفته بود و وی از میان ده‌ها زن دیگر برای این نقش انتخاب شد، حتی برای این کار، دندان‌های وی ترمیم شد و ظاهر وی برای انجام این نقش مناسب‌سازی شد.

وقتی سارای گرجی وسط طهرون فاز جیران گرفته نافرم

بعد از یک ماه از رابطه آنها، بنیادی به‌دلیل رفتارهای بد تام کروز و همچنین توجه نکردن به رئیس فرقه، از این کلیسا (اصطلاح اطلاق‌شده به آن گروه مافیایی) جدا شد اما جدایی وی با اعمال مجازات‌هایی همراه بود.

آشلکس گیبنی در فیلم مستند «روشن‌سازی، ساینتولوژی و زندان عقاید»، به عضویت نازنین بنیادی در این فرقه و مأموریت وی برای ایجاد رابطه عاطفی با تام کروز می‌پردازد.

بعد از جدایی از این گروه، بنیادی خود را یک مسلمان خواند(!) و به فعالیت در سینما ادامه داد و در سال‌های اخیر تلاش کرد وارد فعالیت‌های سیاسی شود. وی که عضو شورای روابط خارجی (اندیشکده CFR) در آمریکا است، از جمله این فعالیت‌هایش مصاحبه با رسانه‌های فارسی‌زبان تحت عنوان فعال حقوق بشر و امضای بیانیه‌هایی برای آزادی برخی محکومان سیاسی امنیتی بود؛ البته کنش سیاسی بنیادی تنها متمرکز بر ایران بود و وی هیچ‌گاه نسبت به نقض حقوق بشر در کشورهای منطقه و یا‌ آمریکا و اروپا فعالیتی انجام نداد.

اولین عکس فرشته حسینی در 1402

مصاحبه نازنین بنیادی درباره تحریم‌های ایران

وی در مصاحبه‌ای تحریم‌های اقتصادی را برای ایران مثل شیمی‌درمانی دانست که با هدف نابود کردن سرطان، به باقی بدن هم آسیب می‌رساند و عملاً از آسیب دیدن مردم در صورت تحریم بیشتر حمایت کرد. بنیادی در آغاز اغتشاشات دیداری با کاملا هریس معاون اول جو بایدن داشت و خواستار مداخله بیشتر آمریکا در امور ایران شد.

منبع:تسنیم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

۱ دیدگاه

  1. انشاالله به تیره غیب کرفتار بشی که خون مردم ایران گردن شما ست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

واکنش کاربران به عکس همسر جدید امیر حسین مدرس

واکنش کاربران به عکس همسر جدید امیر حسین مدرس

انتشار تصویری از همسر امیر حسین مدرس در فضای مجازی با واکنش گسترده مخاطبان روبرو شده است. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی همسر جدید مدرس را ملکه زیبایی ایران توصیف کرده اند.