تاریخ انتشار : یکشنبه 1 آبان 1401 - 20:58
41 بازدید
کد خبر : 55210

آموزش تعویض روکش مبل

فهرست مطالب۱ آموزش تعویض روکش مبل۱.۰.۱ مجله سر گرمی اسکیمو:۱.۰.۲ آموزش تعویض روکش مبل۱.۰.۳ ۲ آموزش تعویض روکش مبل مجله سر گرمی اسکیمو: شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاهی مبل هایتان قدیمی می شود و یا اینکه کهنه و کثیف و همان طور که می دانید تعویض و خرید مبل های جدید

آموزش تعویض روکش مبل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاهی مبل هایتان قدیمی می شود و یا اینکه کهنه و کثیف و همان طور که می دانید تعویض و خرید مبل های جدید بسیار هزینه دار است و امروز به شما عزیزان آموزش تعویض روکش مبل را به آسانی آموزش داده شما هم می توانید به کمک مراحل تصویری زیر پارچه ی مبلتان را عوض کنید و حال می خواهد مبل شما هر مدلی که می خواهد باشد آموزش برای همه نوع مبلی یکسان است و مقداری به سلیقه و ابتکار شما بستگی دارد

 

آموزش تعویض روکش مبل

روش اندازه گیری مبل :

اندازه گیری مبل به دو روش امکان دارد :

۱٫ می توان از الگوهای یک تکه استفاده نمود که در اینصورت می توان الگوی جلو و نشیمنگاه و تکیه گاه و پشت مبل را با هم رسم کنیم و یا می توان الگوی دو پهلو و پشت را با هم رسم کنیم.

مدل لباسهای تابستانی با طراحی الگو لباس

۲٫ الگوی جداگانه :
الف) نشیمنگاه : طول و عرض نشیمنگاه را باید اندازه گیری کنیم که با توجه به مبلمان امکان دارد اندازه آن تا مقداری از جلوی مبل را نیز در بر داشته باشد و برای طول آن در نشیمنگاه قسمت پایین دسته مبل، فاصله دو دسته را در نظر می گیریم :

lemoo-0254hg

ب) تکیه گاه : برای اندازه گیری تکیه گاه ابتدا باید طول و عرض تکیه گاه را اندازه گیری کنیم و مستطیلی رسم نماییم و سپس بالای الگو را با توجه به مدل مبل آن را به صورت هلال یا هر شکل دیگری در می آوریم.

lemoo-wj-1

lemoo-3b1h

lemoo-jdytf-1

ج) پایین مبل : بصورت مستطیلی می باشد که ارتفاع مبل را از انتهای دوخت نشیمنگاه تا زمین در نظر می گیریم و طول آن نیز با توجه به مدل مبل می باشد که اگر دسته مبل تا زمین ادامه داشت طول آن را فاصله بین دو دسته اندازه گیری می کنیم اما اگر در مبلی دسته فقط بالای مبل بود طول آن برابر با پایین مبل می باشد.

آموزش اصلاح باز ماندن دکمه در قسمت سینه

lemoo-pge-1

د) پشت مبل : طول و عرض پشت مبل را اندازه گیری می کنیم ، سپس بالای الگو را با توجه به مدل مبل، بصورت هلالی یا هر شکل دیگر در می آوریم.
ه) دسته مبل : برای اندازه گیری دسته مبل ابتدا برای طول از جلوی مبل تا قسمت تکیه گاه اندازه گیری می کنیم و برای عرض آن از قسمت نشیمنگاه تا زمین در قسمت پهلوی مبل اندازه گیری می نماییم.
lemoo-ym-1
و) جلوی دسته مبل : دسته مبل دارای سه اندازه می باشد که دارای دو طول و یک ارتفاع می باشد و با توجه به مدل دسته بالای آن را هلال یا مستطیل یا هر شکل دیگری رسم می کنیم. اما اگر دسته مبل تا زمین ادامه نداشت و فقط بالای مبل بود طول و عرض آن مدل را اندازه گیری می نماییم و با توجه به مدل دسته، بالای آن را هلال یا مستطیل یا هر شکل دیگری رسم می کنیم.

آموزش گریت مدل حصیری

این عکس هم محل دقیق اندازه گیری ها و اندازه های نمونه فرضی رو بخوبی نشون داده:

lemoo-7A7C-1
تصویر زیر دو نمونه از تعویض روکش مبل را نشان می دهد که به راحتی و با اندازه گیری های دقیق این روکش های جدید ایجاد شده است امیدواریم شما عزیزان هم از این آموزش بهره بگیرید و تزئین زیبایی را برای مبل هایتان رقم بزنید
lemoo-ver
lemoo-over2
منبع:لیمو

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.