کد خبر : 55061
تاریخ انتشار : جمعه 29 مهر 1401 - 16:05
237 بازدید بازدید

«زن،زندگی، آزادی» به تعبیر«مریم رجوی»! +فیلم

«زن،زندگی، آزادی» به تعبیر«مریم رجوی»! +فیلم

مریم رجوی سرکرده منافقین که هنوز روایت جنایاتش از صفحه روزگار پاک نشده از شروع اغتشاشات مدعی حقوق زنان و آزادی آنها شده است. در این گزارش «زن،زندگی،‌آزادی»‌ را از دریچه نگاه مریم رجوی و منافقین به تماشا بنشینید!

«زن،زندگی، آزادی» به تعبیر«مریم رجوی»! +فیلم

مجله سر گرمی اسکیمو:

مریم رجوی سرکرده منافقین که هنوز روایت جنایاتش از صفحه روزگار پاک نشده از شروع اغتشاشات مدعی حقوق زنان و آزادی آنها شده است. او که انگار توهماتش هم مثل زبانش خوب کار می‌کند در صفحه توئیتر، خودش را به عنوان «رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران»‌معرفی کرده.مریم رجوی که روزی جنایت‌های بزرگی را در حق زنان انجام داد حالا  به ظاهر نگران مردم ایران و زنان ایرانی است و در صفحه توئیتری‌اش اظهارات عجیبی دارد که بیان آن حرف‌ها از زبان او و هم مسلکانش بیشتر خنده‌دار به نظر می‌رسد. در این گزارش  زن،زندگی، آزادی را از دریچه نگاه مریم رجوی و منافقین به تماشا بنشینید!

14010726000831 Test NewPhotoFree

مریم رجوی در حمایت از اغتشاشگران در صفحه توئیترش نوشته :«‌در این ۴۰ سال زن ایرانی شلاق خورد تحقیر شد، حقوق و آزادی‌اش بر باد رفت و ده ها هزار تن از زنان مجاهد و پیشتاز شکنجه و اعدام شدند اما حالا زن ایرانی به پا خواسته است که نه فقط خود که تمام ایران را آزاد و رها کند!سال های سال بود که رژیم زن ستیز زنان مجاهد ومبارز را در سیاه‌چالش شکنجه و کشتار می‌کرد و گمان می‌کرد راه زن ایرانی را برای به دست گرفتن سرنوشت برای همیشه ببندند حالا زن ایرانی در خط مقدم قیام و نبرد با رژیم جایگاه شایسته خود را اثبات کرده و نشان می‌دهد هدف مبارزه و جان فشانی‌اش بسیار فراتر از هر مطالبه‌ای این است که حکومت اجباری و تحمیلی آخوندها را به زیر بکشد تا زن و مرد ایرانی به همه آزادی های فردی و اجتماعی از جمله آزادی پوشش دست پیدا کند!»

  متن بالا را خواندید؟! از خط وخطوط دروغ‌هایش که بگذریم ادعاهایش جالب است اینکه شایستگی زن ایرانی را در مبارزه با حکومت می‌دانند. عیار سنجش زن ایرانی برایشان هیچ چیز نیست جز آنکه موافق جمهوری اسلامی باشد یا مخالف! و بعد ادعا می‌کند آزادی های فردی و اجتماعی از زنان در ایران و جمهوری اسلامی سلب شده! خانم مریم رجوی وقتی زنان سازمان را وادار به طلاق می‌کردید وقتی آنها را به عنوان برده جنسی به حرمسرای مسعود رجوی می‌بردید وقتی حق مادر شدن را از آنها می‌گرفتید چه؟! آزادی های فردی و اجتماعی آنها سلب نشد؟! خانم مریم رجوی اشتباه نکنید این جمهوری اسلامی و اسلام بود که به زنان آزادی بخشید و آنها را از چنگ افرادی مثل شما نجات داد.

یکی از زنان جدا شده از منافقین که از دروغگویی و رذالت مریم رجوی و سازمان می‌گوید!

اعلام برائت جامعه پزشکی کشور از یک پزشک

ظرافت زنانه خلاف مقررات سازمان! 

«بتول سلطانی» عضو جداشده از منافقین در صحبت‌هایش می‌گوید در سازمان حتی ظرافت زنانه هم ممنوع بود و باید مثل مردها رفتار می‌کردیم او تعریف می‌کند:«‌در سازمان می‌گفتند دست‌هایتان باید زبر شود، مریم رجوی هم می‌گفت من چهره‌های آفتاب سوخته شما را دوست دارم! وقتی حرف می‌زدیم هم می‌گفت لوس حرف نزن چرا مثل زن‌ها حرف می‌زنی؟! سفت، محکم، خشن و با قاطعیت حرف بزن!»‌ خانم رجوی شما که حتی جنسیت خانم‌ها را هم زیر سوال می‌بردید و نمی‌خواستید مثل زن ها باشند حالا از کدام زن حرف می‌زنید؟! مدافع حقوق کدام زن هستید؟! شما که دلتان نمی‌خواست حتی کسی مثل زن‌ها حرف بزند!

توضیحات بتول سلطانی عضو جداشده از منافقین در رابطه با مخالفت مریم رجوی با ویژگی‌های ذاتی زنان 

عقیم کردن زنان جنایتی کثیف علیه زنان! 

خانم رجوی این روزها که صدایت به دفاع از حقوق زنان بلند است یاد آن صد زنی باشید که به اعضای بدنشان هم رحم نکردی و حق مادر شدن را از آنها گرفتی!‌
در مقطعی حدود صد نفر از کادرها و فرماندهانِ زنِ منافق، طی دستوری مجبور می ‌شوند تا عمل جراحی انجام بدهند و رحم‌ های خود را از بدن خارج کنند. یعنی این زن‌ ها هیچ ‌وقت نمی‌توانستند حتی به بچه فکر کنند و همه فکر و ذکرشان باید معطوف به سازمان باشد. یکی از اعضای جداشده از منافقین می‌گوید:« این برای آن بود که امید به زندگی را از زنان بگیرند و آنها دیگر نتوانند برای خود آینده‌ای متصور شوند، نه همسری، نه فرزندی و نه زندگی‌ای!» آری شعار زن زندگی آزادی برای مریم رجوی و هم‌پیمانانش یعنی این!

 

از جمله روش هایی که برای قطع کامل دلبستگی های زنان منافق، به کار گرفته می‌شد، عقیم سازی ایشان بود. به این روش وقتی عضو سازمان مطمئن می‌شد که هیچگاه نمی‌تواند تشکیل خانواده داده و یا بچه دار شود، تمامی انرژی خود را صرف اهداف شوم سازمان می‌کردند

انقلاب طلاق برای همه به جز مسعود! 

یکی از بزرگ‌ترین جنایت منافقین  «انقلاب طلاق» بود. آن‌ها می‌گفتند هر تعلق خاطری به غیر از تعلق خاطر به برادر (که منظور رجوی بود) شرک است. زهرا میرباقری یکی از اعضای جداشده از منافقین می‌گوید:«در سازمان ، تمام مردان و زنان باید از هم جدا می‌شدند و حلقه های ازدواج خود را به مسعود تحویل می‌دادند. روابط جنسی برای اعضای سازمان حتی برای زوج های قانونی و رسمی غیراخلاقی و نامشروع بود.حتی زنان و مردان مجرد نباید در ذهن خود عشق و عاطفه ای را جستجو می‌کردند. طلاق برای همه مردها به جز مسعود علی‌الدوام بود و برای همیشه حق ازدواج نداشتند!»‌
بتول سلطانی، عضو سابق شورای رهبری سازمان یعنی عالی ترین رده تشکیلاتی منافقین را  ۶ ماه در قرنطینه مجبور کردند سخنرانی مسعود رجوی را گوش کند تا طلاق اجباری را قبول کند! خانم رجوی!‌از کدام آزادی می‌گویید شما که زنان و افراد زیادی را از نیازهای اصلی، فردی و شرعی‌شان محروم می‌کردید. شما که حلال خدا را هم حرام نامیدید! شما که حتی به افکار زنان هم قفل زدید از کدام آزادی می‌گوید؟!

زنان جدا شده از منافقین از انقلاب طلاق و اجبار مسعود و مریم رجوی برای طلاق اعضا می‌گویند!

سرنوشت نامعلوم بچه‌ها و سرکوب حس مادری! 

اکبر طبری کجاست؟

حدود ۸۰۰ بچه به همراه پدر و مادرهایشان در پایگاه اشرف زندگی می‌کردند. از بچه‌های چند ماهه گرفته تا ۱۳،۱۴ ساله که همه آنها را به خارج از عراق منتقل کردند. بتول سلطانی که دوتا از فرزندانش را در سن کودکی از او جدا کرده‌اند می‌گوید:«در سازمان داشتن بچه ضدارزش بود و یک حرام و یک گناه بزرگ به‌شمار می‌رفت مسعود رجوی برای بچه‌ها از واژه خرچه استفاده می‌کرد و می‌گفت خودتان را از این بند برهانید پس از آنکه مغزهای ما را با حرف‌هایشان شستشو دادند بچه‌هایمان را سپردیم دست سازمان و آنها هم از عراق به کشورهای دیگر منتقل‌شان کردند.» خانم رجوی این زنان که اینطور سنگ‌شان را به سینه می‌کوبی چرا حق زندگی نداشتند؟! چرا این آزادی را نداشتند که برای خودشان و فرزندان‌شان تصمیم بگیرند؟!

اجبار به ناموس فروشی برای سازمان! 

«ایرج مصداقی» عضو جداشده از گروهک منافقین می‌گوید:«‌ در درون سازمان و به مردان گفته می‌شد امروز انقلاب تو این است که تصور کنی همسر تو در همین‌جا مقابل چشمان تو با مسعود رجوی به رخت‌خواب رفته و تو می‌بینی و احساس شادمانی می‌کنی!»‌ این انقلاب را هم مریم رجوی کلید زد، از مهدی ابریشم‌چی طلاق گرفت و به همسری مسعود رجوی درآمد مهدی ابریشم‌چی در مراسم ازدواج مریم و مسعود ابراز شادمانی کرد و گفت:«‌من به عنوان یک مجاهد خلق جز اینکه بگوییم با تک تک سلول هایم به مسعود و مریم تبریک می‌گویم!و سراپای وجودم شوق و خوشحالی ایدئولوژیک است چیزی برای گفتن ندارم!‌»‌

 

صحبت‌های مهدی ابریشم‌‍چی در عروسی مسعود و مریم رجوی!

حرمسرای مسعود رجوی و سواستفاده از زنان !

اگرچه درمیان منافقین ازدواج ممنوع بود اما برای مسعود نه! او به واسطه مریم رجوی و با اسم ذوب در رهبری یکی یکی زنان  را به عقد خود در می‌آورد و در حرمسرای خود هر شب یکی را دعوت به رابطه جنسی می‌کرد!‌ مسعود و مریم این سواستفاده جنسی از زنان را  با سرپوش یگانگی با رهبر انجام می‌دادند. بتول سلطانی می‌گوید:« یک روز مریم با من تماس گرفت و گفت امشب شب زفاف تو است و امشب تو به معراج می‌رسی! و بعد من را راهی اتاق مسعود رجوی کردند! »‌

کار به احضار روح مهسا امینی رسید! | این نمایش مضحک را ببینید

 

مراسم عقد مسعود رجوی و زنان سازمان!

سواستفاده جنسی مسعود و مریم رجوی از زنان 

زنانی که در سازمان آزادی افکار هم نداشتند!‌

زنان و مردان گروهک منافقین دفترچه‌هایی داشتند که درجیب‌هایشان می‌گذاشتند و درتمام اوقات همراه شان بود. باید هر لحظه و هر فکری که به ذهنشان در خواب و بیداری خطور کرده را در آن می‌نوشتند تا روزانه در نشست‌هایی که گذاشته می‌شد در حضور مریم و مسعود رجوی و بقیه اعضا، آن را می‌خواندند.  مسعود اسم این نشست‌ها را گذاشته بود غسل در صحنه!

 

نمونه‌ای از غسل در صحنه منافقین

خانم رجوی یادتان رفته آدم‌هایی را که حتی نسبت به افکارشان هم آزادی نداشتند؟! شما که می‌گفتید خونتان هم باید برای برادر مسعود باشد. شما که اجازه صحبت‌های دونفره را هم از زنان می‌گرفتید. شما که وقتی پلیس فرانسه دستگیرتان کرد اعضای مجاهدین را مجبور به آتش‌زدن خود مقابل سفارت فرانسه کردید. چه شده که حالا حرف از آزادی می‌زنید! اصلا آزادی از نظر شما یعنی چه؟!‌

 

آتش زدن خود برای آزادی مریم رجوی که با تهدید نسبت به جان عزیزان‌شان صورت می‌گرفت

جنایتی که به اسم آزادی کلید خورد!‌ 

اعضای گروهک منافقین حق ارتباط با دنیای اطراف‌شان را نداشتند ربات‌هایی بودند که در زندان سازمان به اسارت کشیده شده بودند. کسی نمی‌توانست به همین راحتی از سازمان جدا شود. راه‌حل یا خودکشی بود یا فرار. اعضا حتی حق ملاقات با خانواده‌شان را هم نداشتند.

اعضای گروهک منافقین حتی اجازه ملاقات با خانواده‌هایشان را هم نداشتند!

این همان دورنمای آزادی‌ است که مریم رجوی این روزها فریادش را سر می‌دهد آخر داستان ادعای آزادی زنان از سوی مریم و هم‌پیمانانش جنایت‌هایی بدتر از این است! خوب که به حرف‌های اعضا جدا شده از مجاهدین گوش بسپارید. به حرف‌های آن دخترکان جوان و پر شور،‌ می‌گویند به اسم آزادی و عدالت و انقلاب پا به میدان گذاشتیم و اما سرنوشت برایشان در چنگال مریم و مسعود چیز دیگری را رقم زد. چیزی که روزی هزاربار مرگ‌شان را از خدا می‌خواهند.

     منبع: فارس
خبر پو

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

عکس

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn