بهترین مدل مانتو برای افراد چاق ! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو

مجموعه: مدل مانتو تعداد بازدید: 104
بهترین مدل مانتو برای افراد چاق ! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو

بهترین مدل مانتو برای افراد چاق ! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو مناسب برای بانوان چاق

مجله سر گرمی اسکیمو:

پوشیدن لباس و مانتو برای خانم‌ها، می‌تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد و به داشتن یک استایل و اندام شیک کمک کند. قطعا اندام شما زیباست و بنابراین نباید از پوشیدن لباس و نشان دادن اندام خود ترس داشته باشید! شما می‌توانید با انتخاب مانتوهایی که با شکل اندام شما متناسب است، بهترین ویژگی‌های خود را برجسته کنید. شاید برایتان سوال شده که بهترین مدل مانتو برای افراد چاق کدام است

آیا شما اندامی چاق دارید؟ آیا نمیدانید چه مدل و سبک مانتوهایی بیشتر برای شما مناسب است؟ نگران نباشید! زیرا بسیاری از مدل‌ها و طرح‌های لباس و مانتو، می‌توانند ظاهر و فرم بدن شما را زیباتر نشان دهند. فقط باید نحوه پوشیدن لباس متناسب با تیپ بدنی خود را بشناسید و حتی اگر چاق هستید، بهترین مانتوی خود را بپوشید

 

شناخت فرم بدن افراد چاق برای انتخاب مانتو

در ابتدا، شناخت فرم و شکل بدن، انواع فرم صورت، انواع استایل و روانشناسی رنگ، قطعا میتواند به ما در انتخاب بهترین مدل مانتو کمک کند. زیرا چاقی و اضافه وزن فقط در یکجا نیست و در قسمتهای مختلف بدن پخش شده است. بنابراین، ما در اینجا انواع فرم بدن افراد چاق و مانتوی مناسب برای هر یک از آنها را میگوییم.

مدل مانتو کتی و کوتاه مناسب افراد چاق قدکوتاه
برای انتخاب بهترین مدل مانتو مهم است فرم بدن خود را بشناسید.

 

۱- بهترین مدل مانتوبرای فرم بدن مثلث معکوس در افراد چاق

در مورد تکنیک های طلایی مدل مانتو برای افراد چاق؛ در صورتیکه قسمت بالایی بدن، بزرگتر از پایین تنه باشد (اندام مثلث معکوس) یعنی چاقی در شکم و سینه ها بیشتر است و پاهای لاغری دارید. بنابراین باید سعی کنید با پوشیدن یک مدل مانتوی مناسب، چاقی شکم و سینه های شما کمتر دیده شود.

مدل مانتو دو تکه زنانه بلند مناسب خانوم های چاق
مدل مانتو مناسب خانوم های چاق

 

مدل مانتو مجلسی مشکی بلند مناسب افراد چاق و قد بلند
افرادی با فرم ساعت شنی بهتر است مانتویی بپوشند که چاقی شکم و سینه کمتر دیده شود.

برای انجام این کار، مانتوهایی که در قسمت کمر دارای یک کمربند ظریف هستند کمک بزرگی به شما می‌کند تا شکم خود را پنهان نمایید.

 

۲- مدل مانتو سایزبزرگ مناسب برای فرم بدن ساعت شنی

خانم‌هایی با اندام ساعت شنی یعنی کمری باریک و سینه ها و باسنی بزرگ و یکسان، بهتر است با بهره گیری از یک کمربند پهن، تمرکز دیگران را به ناحیه کمر باریک خود (برجسته کردن ویژگی مثبت بدن) جلب کنند. مانتوهای جلو دکمه دار اندامی به خوبی میتواند، اضافه وزن موجود در باسن و سینه ها را کمتر کند.

مدل مانتو ابروبادی بلند و جلو بسته مناسب افراد چاق و شکم دار
افرادی با فرم بدن ساعت شنی مانتوی جلوبسته کمربندار انتخاب کنند.

 

شیک ترین مدل مانتو فرم بدن مثلثی برای افراد سایز بزرگ یا چاق

برای انتخاب بهترین مانتو برای فرم بدن مثلثی با پایین تنه چاق‌ نسبت به بالاتنه، مانتوهای تیره رنگ (مشکی، سورمه ای) خصوصا در قسمت پایین، می‌تواند اندام چاق ما را در این نواحی پنهان کند.

 بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاقمدل مانتو مجلسی مشکی مناسب افراد چاق و توپر
افردی با فرم بدن مثلثی با انتخاب مانتو مشکی می‌توانند چاقی خود را پنهان کنند.

۴- مانتو مناسب فرم بدن سیبی برای افراد شکم دار

آیا اندام شما سیبی شکل است و نمی‌دانید چه مانتویی بپوشید؟! به عنوان یک یادآوری، بانوان چاقی با اندام سیبی شکل دارای شکم بزرگی هستند و کمر مشخصی ندارند. به همین دلیل این افراد برای مخفی کردن شکم خود باید تمرکز دیگران را به جای دیگری غیر از شکم معطوف کنند. بنابراین، مانتوهای تیره رنگ و یا با خطوط عمودی، جلو دکمه دار که مناسب پلاس سایزها باشد، گزینه خوبی می‌باشد.

مدل مانتو بلند و جلوباز مناسب افراد چاق و قد کوتاه
مانتوهای بلند و تیره رنگ مناسب بانوان سایز بزرگ یا چاق است.

 

۵- مدل مانتو فرم بدن مستطیلی در افراد چاق

دخترانی با اندام مستطیلی شکل که کمر و منحنی‌های مشخصی ندارند و فرم بدن آنها مستقیم و صاف است، بسیاری از مدل مانتو به آنها، می‌آید. اگر می‌خواهید به عنوان یک خانم با فرم بدن مستطیلی، منحنی‌های کمر و بدن خود را افزایش دهید، حتما به هنگام پوشیدن مانتو از یک کمربند در ناحیه کمر بهره بگیرید تا این انحنا ایجاد شود.

مدل مانتو بلند دکمه دار ابروبادی برای افراد چاق و شکم دار
اگر فرم بدن مستطیلی دارید در ناحیه کمر مانتو از کمربند استفاده کنید.

انواع بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

در این بخش، انواع مدل‌های مانتو برای افراد چاق و شکم دار را به شما معرفی می‌کنیم تا در هنگام انتخاب آن ایده مشخصی داشته باشید.

مدل مانتو جلو بسته بلند دو تکه زنانه ابروبادی بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاق
مدل مانتو مناسب بانوان توپر

۱.مانتو با راه راه عمودی، مدل مانتو برای افراد چاق

به طور کلی، مانتوهایی با طرح‌های افقی و بیش از حد شلوغ به هیچ وجه برای افراد چاق مناسب نیست. زیرا این سبک مانتوها توجه ناخواسته ای را به خود جذب می‌کنند. اگر می‌خواهید کمی لاغرتر به نظر برسید و شکم خود را پنهان کنید؛ لباس‌هایی با طرح عمودی انتخاب بهتری هستند. هر مانتویی با خطوط عمودی، می‌تواند تصور قدی بلندتر و کشیده تر را در ما ایجاد کند.

مدل مانتو طرحدار ژاکارد جلوباز بلند مناسب افراد چاق و قد بلند بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاق
اگر چاق هستید از مانتو با خط های عمودی استفاده کنید.

 

مدل مانتو وست با شلوار مام استایل
مدل مانتو وست زنانه مناسب خانوم های سایز بزرگ

۲- مانتو با رنگهای تیره

به عنوان یک قانون کلی و تجربه شده، لباس‌هایی به رنگ تیره و مشکی خصوصا یکدست؛ بسیار لاغر کننده کننده هستند و چاقی ما را کمتر نشان می‌دهند. زیرا رنگ‌های روشن‌تر توجه را به بدن ما جلب می‌کنند و در مخفی نمودن برخی نواحی چاق بدن، مؤثر نیستند.

مدل مانتو کتی ژاکارد کوتاه مناسب افراد چاق و قد کوتاه بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاق
مانتو یکدست تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

حتما برایتان جذاب خواهد بود: چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد؟ چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد!؟

مانتو بلند جلو باز زنانه ابروبادی مناسب خانوم های توپر
مانتو برای سایز بزرگ ها

۳- مدل مانتوهای کمربند‌‌دار

افراد چاق و تپل به هنگام پوشیدن مانتو از اکسسوری‌های مناسب برای برجسته کردن ویژگیهای مثبت و یا پنهان کردن خصوصیات منفی از جمله چاقی شکم استفاده نمایید. یکی از این اکسسوری‌های مهم و ضروری برای افراد چاق؛ استفاده از یک کمربند مشکی می‌باشد. همچنین، گوشواره های بزرگ و درخشان نیز می‌توانند، نگاه را به جای دیگری معطوف نمایند.

 بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاقمدل مانتو شومیزی ست با شلوار خنک و نخی مناسب خانوم های چاق
مدل مانتو مناسب افراد توپر

 

۴- مدل مانتو با یقه های پهن

یکی از بهترین ترفندها برای استتار کردن و توجه نگاه به دیگر نواحی بدن، پوشیدن مانتو با یقه های پهن است که به طور خاصی در پنهان کردن چاقی نقش مهمی دارد. مدل مانتو با یقه انگلیسی پهن، یقه آرشال و یقه برگردان های بزرگ می‎توانند گزینه های خوبی به عنوان مدل مانتو برای افراد چاق باشند.

مدل مانتو جلو بسته کوتاه مناسب فرد شکم دار یا چاق
مدل مانتوهای با یقه پهن در پنهان کردن چاقی نقش مهمی دارند.

۵- مدل مانتو شومیزی دکمه دار

مدل مانتوهای شومیزی از جلو دکمه دار مناسب خانوم های توپر و نسبتا چاق است. مانتو شومیزی دکمه دار راسته همراه با ست شلوارش ست شیک و جذابی می‌شود و در عین حال شما را خوش پوش و خوش استایل می‌کند.

مدل مانتو کوتاه دکمه دار ابروبادی مناسب افراد تپل بهترین مدل مانتو برای افراد چاق شیکترین مدل های مانتو برای افراد چاق و توپر با روش های حرفه ای انتخاب مانتو برای خانم های چاق آشنا شوید مدل مانتو مناسب خانوم های چاق
مانتوهای جلوبسته دکمه دار برای افراد سایز بزرگ و شکم دار مناسب است.

.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بهترین مدل مانتو برای افراد چاق ! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو”

قالب تفریحی