تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 خرداد 1401 - 7:51
427 بازدید
کد خبر : 53525

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱، با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید

ما در این بخش از مجله مد و استایل وقت مد، تمام مدل های مانتو رنگ سال و جدیدترین ترند مانتو سال آشنا کرده و ترفندهای ویژه آن را به شما آموزش دهیم.

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱، با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید

مجله سر گرمی اسکیمو:

  با آمدن فصل بهار و سال جدید، همگی دوست داریم در مد و استایل خود، تغییرات ویژه ای ایجاد کنیم. مدت زیادی برای ورود به سال نو ۱۴۰۱ و فرا رسیدن عید نوروز باقی نمانده است. قطعا بانوان عزیز به دنبال خرید لباس و مهمتر از همه مانتو عید مناسب و زیبا برای خود هستند. حتما برای شما هم سوال شده که مانتو رنگ سال ۱۴۰۱ و یا مدل مانتو سال ۱۴۰۱ چه ویژگی های دارد!؟
ما در این بخش از مجله مد و استایل وقت مد، تمام مدل های مانتو رنگ سال و جدیدترین ترند مانتو سال آشنا کرده و ترفندهای ویژه آن را به شما آموزش دهیم.

سال ۱۴۰۱ همراه با انواع مدلهای مانتو سال در طرح و رنگهای شاد و جذاب و در سبکهای کوتاه، بلند، مدل کتی، ژاکارد، وست و مانتو جلوباز آستین پفی و غیره خواهد بود. معمولا در فصل بهار مانتوهای نازک و مجلسی، مدلهای مزونی و شیک و با رنگهای شاد ترند میشوند.
با استفاده از ترفندهای این مقاله و استفاده از مانتو سال، مد و استایل خود را جذابتر و شیک تر کنید.

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱

مدل مانتو جدید رنگ سال زنانه
مدل مانتو رنگ سال ۱۴۰۱

بهار سال ۱۴۰۱ همراه با لباسهای زنانه و ترند روز مانتو، در رنگهای شاد از جمله بنفش (رنگ سال)، سبز، آبی تیره، آبی روشن، زرد، یاسی، سفید و کرمی خواهد بود. عید امسال، ست کردن برخی از رنگهای مانتو با یکدیگر بسیار جذاب و قشنگ میشود.

مدل جدید مانتو کتی زنانه رنگ سال بنفش مناسب بهار
مدل مانتو بهاره کتی با رنگ سال بنفش

به عنوان مثال، شما میتوانید مانتو بنفش را با یک روسری و یا کیف زرد رنگ ست کنید. همینطور رنگهای سفید و سرخابی نیز به خوبی با هم هماهنگ میشوند. رنگ سفید و سبز، لیمویی و طوسی، رنگ کرم و نارنجی، آبی روشن و کرمی، آبی تیره و یاسی، رنگ صورتی و طوسی مکمل ها و ترکیب رنگهای خوبی برای استایل شیک مانتو رنگ سال شما خواهد بود. از روانشناسی رنگ ها در تیپ و استایل و انتخاب مانتو رنگ سال، استفاده کنید.

مدل جدید مانتو عید زنانه رنگ کرم
مدل مانتو عید ۱۴۰۱

مانتو سال ۱۴۰۱

در عید سال ۱۴۰۱، ترند و مد روز مانتو شامل انواع مدلهای جذاب مانتو سال ۱۴۰۱؛ از جمله مانتو کتی، کت و شلوار یک رنگ یا کت تک، مانتو ژاکارد، وست و شومیز، مانتوهای عروسکی، مانتو و شلوار سفید، مانتوی راه راه و مانتوی جین هستیم که در قسمت پایین هر کدام را شرح داده ایم.

مدل مانتو کتی بهاره زنانه رنگ یاسی
مدل مانتو کتی زنانه رنگ سال ۱۴۰۱

 

اگر قصد خرید پارچه برای دوخت مانتو به سبک خاصی دارید، امسال پارچه های ژاکارد، کرپ، مازراتی، فاستونی، کشمیر، مخمل کبریتی، لینن، شانتون و نخ سوزندوزی ترند هستند. برای انتخاب بهتر و آشنایی با انواع پارچه، به این مطلب آموزشی از مجله وقت مد مراجعه کنید.

مدل های زیبای مانتو سنتی مجلسی زنانه و دخترانه
 ۱۴۰۱

مانتو خامه دوزی و سنتی، یکی از سبک های ترند مدل مانتو سال ۱۴۰۱

مدل جدید مانتو سنتی و خامه دوزی زنانه رنگ سال
مانتو خامه دوزی و جلو باز ۱۴۰۱

یکی از انواع جذاب مدل مانتو سال ۱۴۰۱، مدل مانتو خامه دوزی و سنتی است. مانتو خامه دوزی؛ مناسب فصل بهار است و ضخیم و کشی نیست. همینطور، این سبک مانتو به راحتی میتواند چروک شود.
مانتوهای خامه دوزی در طرح و مدلهای متنوع مانند؛ مدل سنتی، مدل چین دار، آستین پفی، جلو باز، بلند دو تیکه و غیره میتواند استایل بانوان را بی نظیر کند.

مدل مانتو جدید خامه دوزی و گلدوزی سفید
مدل جدید مانتو جلو باز رنگ سفید ۱۴۰۱

این ترفند را فراموش نکنید در انتخاب مدل مانتو سال ۱۴۰۱، باید حتما المان های مانند انواع فرم صورت، فرم بدن و انواع استایل مورد نظرتان را بدانید.

مانتو آستین پفی و گشاد، یکی از ترندهای مدل مانتو سال ۱۴۰۱

مدل جدید مانتو زنانه آستین پفی
مدل مانتو عید ۱۴۰۱ آستین گشاد

مانتوهایی با آستین پفی و گشاد، یکی دیگر از ترندهای جذاب برای استایل خانم های شیک پوش است. مانتوی آستین پفی را میتوان در جنس ها و رنگهای سال ۱۴۰۱ برای مثال مدل عروسکی و یا جلوباز بلند با آستین پف دار تهیه کرد.
مانتو آستین پفی و گشاد، به عنوان ترند مانتو سال، تمرکز و تاکید بیشتری بر روی مدل آستین میکنند تا آن را به زیبایی به نمایش بگذارند.

مدل مانتو آستین طرحدار رنگ مشکی جدید
مدل مانتو آستین پفی زنانه رنگ مشکی ۱۴۰۱

مدل مانتو کتی، مانتو ترند سال

مدل مانتو جدید دخترانه ست با شلوار پارچه ای
مدل مانتو دخترانه بهار ۱۴۰۱

یکی از ترندهای مدل مانتو سال ۱۴۰۱، مانتو مدل کتی، در رنگهای شاد و بخصوص سفید میباشد. از طرفی، خانم های عزیز میتوانند مانتو کتی را به صورت تک و با یک رنگ شلوار دیگر و یا به صورت کت و شلوار ست و همرنگ بپوشند.
مانتو کتی امسال با یقه های زیبای انگلیسی، یفه هفت و یا یقه بزرگتر مشاهده میشود.

مدل مانتو کتی زنانه عید یاسی رنگ
مدل مانتو کتی زنانه ترند سال ۱۴۰۱

این مدل مانتو سال ۱۴۰۱ بیشتر از جنس مازراتی، کرپ و یا کتان هستند. امسال، مانتو کتی را با یک شلوار همرنگ خود و مدل گشاد یا بگ و همینطور شلوار مام فیت ست کنید تا استایل بی نظیری داشته باشید.

عکس مدل مانتو بافت ۲۰۱۷ | مدل مانتو پاییزی و زمستانی

آموزش بیشتر: ۲۱ مورد از انواع استایل و مدل شلوار زنانه.

مدل مانتو بهاره زنانه جدید سفید رنگ ست با شلوار پارچه ای
مدل مانتو کتی و جلو باز عید ۱۴۰۱

انواع مانتو وست، یکی از جذاب ترین مدل مانتو سال در ایران

مدل شیک مانتو زنانه چند لایه رنگ کرم
مدل مانتو وست دخترانه بهار

یکی از جذابترین مدلها و ترندهای سال ۱۴۰۱، مانتوهای وست همراه با شومیز مناسب و جذاب هستند. مدل مانتو وست؛ معمولا بدون آستین است و به همین دلیل باید با یک شومیز آستین بلند و جذاب پوشیده شود.

مدل جدید مانتو وست دخترانه رنگ مشکی
مانتو بدون آستین وست دخترانه، مانتو سال ۱۴۰۱

مانتو و یا جلیقه های مدل وست در انواع طرح و رنگهای متنوع برای عید امسال وجود دارند. شما میتوانید یک دامن شلواری را با مانتو وست و شومیز سفید یا کرمی ست کنید.

 

مدل مانتو وست دخترانه طرحدار رنگ کالباسی
مانتو سال ۱۴۰۱ یا ۲۰۲۲

مانتو ژاکارد، ترند مدل مانتو سال ۱۴۰۱

مانتو جلوباز طرحدار زنانه عید
مدل مانتو ژاکارد ترند سال ۱۴۰۱

برای بهار سال ۱۴۰۱ مانتوها و کت تک از جنس ژاکارد در میان خانم ها بسیار پرطرفدار است. مانتو ژاکارد؛ از جنس نسبتا ضخیم و طرح دار میباشد. برای ست کردن این مدل از مانتو سال ۱۴۰۱، بانوان عزیز میتوانید یک مانتو طرحدار و جذاب ژاکارد با مدل کلوش و آستین پفی را با یک شلوار پارچه ای مشکی یا سفید رنگ مام فیت یا گشاد هماهنگ نمایید تا استایل فوق العاده جذابی داشته باشید.

مدل جدید مانتو ژاکارد زنانه رنگ آبی بهاره
مدل مانتو ژاکارد زنانه با رنگ سال

مانتو جلوباز بلند و شاین دار

مدل جدید مانتو زنانه جلو باز رنگ بنفش یا رنگ سال
مدل مانتو جلو باز زنانه با رنگ سال ۱۴۰۱

در چند سال اخیر مانتوهای جلوباز کوتاه و خصوصا بلند بسیار مورد استقبال طرفدارن مد و فشن قرار گرفته است. در بهار امسال نیز دوباره مدل مانتوهای جلوباز بلند در رنگهای سال و مدلهای چین چین، آستین پفی، عروسکی، ژاکارد، مازراتی، کرپ و غیره استایل بانوان را تکمیل میکنند.

مدل مانتو بلند جلو باز زنانه رنگ سال
مدل مانتو جلو باز ۱۴۰۱

همچنین، مانتو جلوباز مدل شاین دار و براق در رنگ کرمی، نارنجی، بنفش، سفید و سبز یکی از محبوبترین مدهای عید سال جدید است.

مطالعه بیشتر : رنگ سال ۲۰۲۲ چیست؟ رنگ سال ۱۴۰۱ را چگونه ست کنیم؟.

مدل مانتو جلو باز زنانه رنگ آبی
مدل مانتو جلو باز زنانه عید ۱۴۰۱

مانتو جلوباز کوتاه

علاوه بر مانتوهای جلوباز بلند، مدلها و طرحهای کوتاه آنها نیز در میان بانوان خوش استایل، برای عید ۱۴۰۱ به وفور دیده خواهد شد. شما میتوانید یک مانتو جلوباز کوتاه سرخابی و یا یاسی را با یک شلوار پارچه ای سفید مام فیت و یا مدل گشاد همراه با شال سفید رنگ ست کنید.

مانتو طرحدار جلو باز کوتاه دخترانه
مدل مانتو جلو باز کوتاه دخترانه ترند سال ۱۴۰۱

مانتو عروسکی، ترند مدل مانتو سال

مانتو رنگ سال ۱۴۰۱، با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید مدل مانتو دخترانه جلو بسته راه راه
مانتو عروسکی دخترانه

عید سال ۱۴۰۱، مانتو دخترانه مدل عروسکی در رنگهای با نشاط و شاد مانند سبز، بنفش و یا کرمی با آستین پفی و مدلهای زیبا ترند میباشد. برای مثال، یک مانتو دخترانه عروسکی از جنس مازراتی را بیشتر با شلوار جین مام استایل و یا مام فیت میپوشند و ست میکنند.

مدل مانتو عروسکی و دخترانه رنگ یاسی
مانتو دخترانه با رنگ سال

مانتو چین دار

مدل مانتو چین دار زنانه جدید رنگ سفید
مانتو چین دار دخترانه ۱۴۰۱

یکی از ترندهای مدل مانتو سال جذاب برای سال جدید، مدل مانتوهای چین دار در جنس الیاف طبیعی، لینن، کرپ حریر، داکرون و با رنگهای شاد و جذاب آبی، زرد، سبز، نارنجی و سفید هستند. برای ست کردن مانتو سال مدل چین دار؛ این مانتوهای جذاب چیندار را با یک شلوار جین مام استایل و یا مام فیت بپوشید تا خوش پوش تر به نظر برسید.

مدل جدید و شیک مانتو زنانه چین دار و گلدار
مانتو چین دار زنانه مدل عید ۱۴۰۱

ترفند های ست کردن مانتو رنگ سال

مدل مانتو عید ژاکارد زنانه رنگ آبی
ست مانتو و شلوار کتان
  • خانم ها میتوانند برای سال نو ۱۴۰۱، یک مانتو مدل کتی و یا ژاکارد جلوباز زرد رنگ را با انواع مدل شال و روسری بنفش طرحدار و یا ساده تک رنگ بپوشند.
  • شما میتوانید، یک مانتو چین دار نارنجی از الیاف طبیعی را با یک شال زرد رنگ در کنار هم استفاده نمایید.
مدل مانتو جدید زنانه جلوباز طرحدار رنگ صورتی  مانتو رنگ سال ۱۴۰۱، با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید
ست کردن مانتو با شلوار با ترندهای ۲۰۲۲
  • خانم های خوش استایل ایرانی، میتوانند برای داشتن یک استایل شیک و ترندی، مانتو بنفش رنگ طرحدار را با یک شلوار جین مدل بگ و یا مام استایل بپوشند تا استایلی جذاب و شیک داشته باشند. همچنین رنگ بنفش به خوبی در کنار قرمز هماهنگ میشود. (برای آموزش انواع روش های ست کردن لباس با رنگ بنفش به این مقاله مراجعه کنید.)
مدل مانتو شیک و خامه دوزی سنتی رنگ سفید مانتو رنگ سال ۱۴۰۱، با جدیدترین مدل مانتو سال ۱۴۰۱ آشنا شوید
ست مانتو عید با شیک ترین اکسسوری ۱۴۰۱
  • خانم ها میتوانند یک مانتو کتی آبی رنگ را با یک شومیز جذاب نارنجی هماهنگ کنند. همچنین یک کیف نارنجی رنگ در کنار این ست عالی میشود.
  • برای سال ۱۴۰۱، ست کامل و سرتاپای جین، برای مثال مانتو و شلوار لی به همراه یک شومیز سفید رنگ، برای خانم هایی که علاقه زیادی به این سبک لباسها دارند، از سوی استایلیست ها و طراحان مد
مدل مانتو مجلسی دخترانه جدید و شیک ۹۴

یکی از ویژگی های مانتو عید، استفاده از رنگ سال در آن است که نشانه ای از همبستگی بین مردم و در عین حال نشانه ای از زیبایی است. مانتو رنگ سال شامل رنگ های بنفش، پاستیلی، زرد و مشکی است.

منبع:vaghtemod.ir

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.