آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای

مجموعه: آموزش كفش و پا پوش و دستکش تعداد بازدید: 90
آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای

 آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک سوپرایز ویژه و دوست داشتنی برای کوچولوهای دلبند شما در خدمتتان هستیم. در اینجا می خواهیم شما را با نحوه بافت پاپوش گره ای آشنا کنیم. امیدوارم شما هم بتوانید این پاپوش زیبا را به سیسمونی کودک خود اضافه کنید.

 

 آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای

بافتنی و آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای

 

آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای برای کودک:

به اندازه دور تا دور کف پای شخص برای بزرگسال منهای ۵ سانت و برای کودکان منهای ۳ سانت دانه سر اندازید. نکته که باید توجه داشته باشید این منهای ۵ یا ۳ سانتی متر برای کشش بافت هست که پاپوش توی پا کیپ باشد.

 

حالا شروع به بافت رکن کنید و بافت را به بلندی پشت پا یعنی از روی زمین تا پشت قوزک پا شود. حالا دانه ها را ۴ قسمت کنید و دو قسمت وسط را دوتا یکی کنید. مثلا ۴۰ دانه دارید، ۱۰ دانه ببافید، ۲۰ دانه را دوتا یکی کنید و ۱۰ دانه را ببافید.

 

رج برگشت، یک چهارم بافته شده که مثلا ۱۰ دانه بود را ببافید دانه های دوتا یکی شده را کور کنید و بقیه دانه ها را ببافید. رج بعد دانه های سمت راست را ببافید به انتهای آن رسیدید یعنی به قسمت کور شده رسیدید به تعداد دو برابر دانه های این قسمت دانه سر اندازید.

مثلا اگر دانه های سمت راست شما ۱۰ دانه هست شما ۲۰ دانه سر اندازید حالا این ۳۰ دانه را ۶ رج ببافید و کور کنید. سپس دانه های سمت چپ ابتدا دو برابر پهنای سمت چپ داخل میل دانه سراندازید مثل سمت راست و در ادامه دانه های سر انداخته شده بقیه دانه های سمت چپ را ببافید و بعد از ۶ رج کور کنید در اخر درز پشت و کف پا دوخته شده و بند روی پا گره زده شود.

 

منبع: بافتنی(فقط دومیل) (https://t.me/gollebarfi)

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آموزش رایگان بافت پاپوش گره ای”

قالب تفریحی