طرح ناخن هندوانه ویژه شب یلدا (طرح لاک)

مجموعه: آرایشگری تعداد بازدید: 302
طرح ناخن هندوانه ویژه شب یلدا (طرح لاک)

طرح ناخن هندوانه ویژه شب یلدا (طرح لاک)

مجله سر گرمی اسکیمو:

سیاری از افراد از چند روز قبل از شب یلدا، شروع به تهیه انواع خوراکی‌های خوشمزه یلدایی مانند کیک هندوانه، ژله انار، چیپس میوه و … می‌کنند. عده‌ای به جز این کارها، به تزیین منزل و آماده کردن سفره یلدا مشغول می‌شوند. در این میان اگر وقتی باقی بماند، دختران و خانم‌های باسلیقه یک لباس یلدایی زیبا و خاص با تم رنگ قرمز به خاطر داشتن تناسب با میوه‌های شب یلدا یعنی انار و هندوانه نیز برای خود دست و پا می‌کنند.

به جز موارد گفته شده، عده‌ای نیز با کمی خلاقیت و صرف وقت و تنها با استفاده از ۲-۳ رنگ لاک ناخن، یک طراحی زیبای یلدایی شبیه به انار یا هندوانه برای ناخن‌های خود انجام می‌دهند و یا از طراح ناخن خود می‌خواهند که یک طراحی لاک شب یلدا به صورتی که در ادامه خواهید دید برای آن‌ها انجام دهد.
طراحی ناخن برای شب یلدا، طرح لاک شب یلدا، طرح ناخن به شکل هندوانه
به جز این طرح‌های میوه‌ای، می‌توان از طرح‌هایی نظیر آدم برفی، دانه برف  و دیگر نمادهای زمستانی نیز برای ناخن‌ها استفاده کرد.
در ادامه نمونه‌هایی ساده و زیبا از انواع مدل‌های طراحی ناخن برای شب یلدا را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم و امیدواریم بتوانید از آن‌ها ایده گرفته و یک لاک شب یلدای زیبا و خاص داشته باشید.

 

طرح لاک شب یلدا به شکل هندوانه:

برای طراحی ناخن به شکل هندوانه نیازی به ابزار‌ خاص و ویژه‌ای نیست و شما به راحتی می‌توانید با استفاده از لاک ناخن به رنگ قرمز، سبز و سیاه و یک یا چند خلال دندان شکل مورد نظر را بر روی ناخن خود پیاده کنید.

 

طرح لاک شب یلدا به شکل آدم برفی و دانه برف:

طرح‌هایی نظیر آدم برفی، دانه برف، درخت، کریسمس، گوزن شمالی و … جزو نمادهای کریسمس محسوب می‌شوند اما از آنجا که ما نیز نخستین شب زمستان را جشن می‌گیرم، بد نیست ابتکار به خرج داده و به جای یک لاک ساده یا حتی طرح هندوانه که دیگر همه‌گیر شده، یک طرح خلاقانه زمستانی با نمادهای زمستان روی ناخن‌ها پیاده کنیم.
توصیه می‌شودموقع طراحی ناخن یکی، دو الگوی مرتبط جلوی چشم‌ خود قرار دهید تا برای کشیدن طرح مورد نظر سردرگم نشوید.
امیدواریم از این طرح‌های زیبا و ساده ایده بگیرید و یلدای امسال را زیباتر از هر سال برگزار کنید.
منبع:ستاره

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “طرح ناخن هندوانه ویژه شب یلدا (طرح لاک)”

قالب تفریحی