مدل مو جمع ساده برای موهای متوسط و بلند

مجموعه: آرایش مو تعداد بازدید: 23
مدل مو جمع ساده برای موهای متوسط و بلند

مدل مو جمع ساده

مجله سر گرمی اسکیمو:

چند مدل مو ساده برای جمع کردن موهای به قولی مدل دم خرگوشی یا هر اسمی که می گویند به طور ساده یا با ترکیب با بافت مو به شکل تیغ ماهی! قبلا آموزش تیغ ماهی در سایت قرار گرفته! این مراحل بسیار ساده هستند و با کمی تمرین و ممارست و بکار گیری سلیقه می توانید آنها را یاد بگیرید و یا حتی مدل های جدیدتر هم خودتان کشف کنید! در آخر هم می توانید با استفاده از گل سر های زیبا که یا کار دست خودتان است و یا آماده زیبایی و جلوه موی خود را چندین برابر کنید! آدرس آرایشگاهتونم به کسی لو ندین! همیشه زیبایی در سادگی نهفته است این مدل ها هیچ وقت از مد نمیافتند! و همیشه روی مد هستند!

مدل مو جمع ساده مدل مو جمع ساده برای موهای متوسط و بلند

 

مدل مو جمع ساده

ذهنتان را خلاق کنید! امروزه دنیای مد گسترده شده! مثل سابق نیست یک مدل مد شود و همه عین همان را اجرا کند! هر کسی چیزی نو به مدل ارائه شده اضافه می کند! هدی که این خانم استفاده کرده! میتونه تیکه ی یکی از لباساش بوده باشه ! قبلا مطلبی راجع به طرز استفاده از گل سر داشتیم! اونجا اگر دیدین حتی از بند رنگی کفش هم به عنوان گل سر استفاده شده بود!

پس خلاق باشید! تو کمدتون خوب بگردید حتما شما هم وسایلی دارید که می تونید از آنها بدین شکل استفاد کنید!

مدل مو جمع ساده

مدلی که در پایین ارائه میدهم چند مرحله تصویر است! مدلی بسیار جد و زیبا است! ترکیب مدل تیغ ماهی و همان دم خرگوشیاست که در عکس اول آموزش داده شده ! دو طرف مو را تیغ ماهی می بافید و دو رشته را جمع می کنید و با سنجاق لا به لاش محکمش میکنید!

مدل مو جمع ساده مدل مو جمع ساده برای موهای متوسط و بلند مدل مو جمع ساده مدل مو جمع ساده مدل مو جمع ساده

مدل موی بعدی هم بافت دارد مو ها را به صورت اریب می بافید بافت درشت و کنار گوشتان جمع می کنید! و دمش را در زیر پنهان می کنید! این مدل ها و البته کلیه مدل های بافت باید کاملا موهایتان خشک باشد و چندین بار شانه شده باشند و نرم باشند تا بافت زیبا تر خودش را نشان دهد!

مدل مو جمع ساده
مدل مو جمع ساده

مدل مو جمع ساده

ودر آخر چند نمونه گل سر روی مو!

مدل مو جمع ساده

salambano.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مدل مو جمع ساده برای موهای متوسط و بلند”

قالب تفریحی