خانه / آموزش / آموزش خياطي / آموزش دوخت مانتو و پالتو / دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده
2ccad50caf701f9679a026783f02d513

دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده

دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده

برای تابستان و هوای گرم  مانتو های راحت و خنک نیاز است. دوخت مانتو های تابستانه جدید نیاز مند طرح های جدید و الگو های مناسب است. مانتو های تابستانه باید گشاد و سبک باشد. نخی بودن و سبک بودن، راحتی و آسایش در هوای گرم را برای شما به وجود می آورد. طرحهایی که در این قسمت ارائه شده طرح هایی است که امروزه بسیار استفاده می شود. شما با استفاده از پارچه های نخی و حریر می توانید این مدل ها را بدوزید و استفاده کنید. مدل های بلند و گشاد ، جلو بسته یا جلو باز در تابستان برای مانتو های تابستانه استفاده می شود. نکته مهمی که در اینجا بر روی آن تاکید شده الگوهای ساده ای ست که برای دوخت مانتو ها ارائه شده است.

آموزش دوخت پانچو تابستانی مرحله به مرحله

حتی افرادی که آموزش خیاطی را در آموزشگاه خیاطی یاد گرفته اند نیز دنبال الگو های ساده برای دوخت لباس می گردند. الگوهایی که در عین ساده بودن دقیق نیز باشند بسیار پرطرفدار هستند. علاوه بر روش ساده ای که برای کشیدن الگو ارائه شده است، شما می توانید با برش های مورد نیاز برای ایجاد طرح های مختلف نیز آشنا شوید.

مدل اول مانتو تابستانه

این مدل بسیار راحت و گشاد است. جلو بسته بودن این مانتو راحتی آن را بیشتر می کند. افرادی که مانتو های جلو باز دوست ندارند از این مدل استفاده کنند.سایز ارائه شده در تصویر برای افراد با سایز متوسط مناسب است. افرادی که سایز بزرگ هستند باید اندازه های بالاتنه و دور سینه را تغییر دهند.

برای اینکه از اندازه مانتو مطمئن شوید، اندازه دور سینه روی الگو را با دور سینه خود مقایسه کنید. اندازه ای که روی خط سینه در الگوی جلو و الگوی پشت نشان داده شده است را با هم جمع کنید و در دو ضرب کنید. عدد بدست آمده اندازه دور سینه ای ست که الگو نشان می دهد.( ۲۴٫۲ +۲۴٫۲)* ۲= ۹۷  ، این الگو برای افرادی که دور سینه ۹۷ دارند مناسب است.

آموزش مانتو با شومیز

دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی آسان

honarane

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آموزش الگو و دوخت مانتو پانچ آستین دار

آموزش الگو و دوخت مانتو پانچ آستین دار

آموزش مانتو پانچو استین دار را در زیر ببینیدفقط کافیست الگوی بالاتنه را بکشید و تغییرات زیر را روی آن اعمال کنید تا یک مانتو پانچ آستین دار شیک بدوزید با اسکیمو، همراه باشید…