دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده

مجموعه: آموزش دوخت مانتو و پالتو تعداد بازدید: 32
دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده

دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده

برای تابستان و هوای گرم  مانتو های راحت و خنک نیاز است. دوخت مانتو های تابستانه جدید نیاز مند طرح های جدید و الگو های مناسب است. مانتو های تابستانه باید گشاد و سبک باشد. نخی بودن و سبک بودن، راحتی و آسایش در هوای گرم را برای شما به وجود می آورد. طرحهایی که در این قسمت ارائه شده طرح هایی است که امروزه بسیار استفاده می شود. شما با استفاده از پارچه های نخی و حریر می توانید این مدل ها را بدوزید و استفاده کنید. مدل های بلند و گشاد ، جلو بسته یا جلو باز در تابستان برای مانتو های تابستانه استفاده می شود. نکته مهمی که در اینجا بر روی آن تاکید شده الگوهای ساده ای ست که برای دوخت مانتو ها ارائه شده است.

حتی افرادی که آموزش خیاطی را در آموزشگاه خیاطی یاد گرفته اند نیز دنبال الگو های ساده برای دوخت لباس می گردند. الگوهایی که در عین ساده بودن دقیق نیز باشند بسیار پرطرفدار هستند. علاوه بر روش ساده ای که برای کشیدن الگو ارائه شده است، شما می توانید با برش های مورد نیاز برای ایجاد طرح های مختلف نیز آشنا شوید.

مدل اول مانتو تابستانه

این مدل بسیار راحت و گشاد است. جلو بسته بودن این مانتو راحتی آن را بیشتر می کند. افرادی که مانتو های جلو باز دوست ندارند از این مدل استفاده کنند.سایز ارائه شده در تصویر برای افراد با سایز متوسط مناسب است. افرادی که سایز بزرگ هستند باید اندازه های بالاتنه و دور سینه را تغییر دهند.

برای اینکه از اندازه مانتو مطمئن شوید، اندازه دور سینه روی الگو را با دور سینه خود مقایسه کنید. اندازه ای که روی خط سینه در الگوی جلو و الگوی پشت نشان داده شده است را با هم جمع کنید و در دو ضرب کنید. عدد بدست آمده اندازه دور سینه ای ست که الگو نشان می دهد.( ۲۴٫۲ +۲۴٫۲)* ۲= ۹۷  ، این الگو برای افرادی که دور سینه ۹۷ دارند مناسب است.

دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی آسان

honarane

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی ساده”

قالب تفریحی