خانه / آموزش / آموزش خياطي / آموزش دوخت مانتو و پالتو / آموزش دوخت یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایز با الگوی ساده

آموزش دوخت یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایز با الگوی ساده

مانتو تابستانه جدید دخترانه

آموزش دوخت یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایز

مدل های بلند و گشاد ، جلو بسته یا جلو باز در تابستان برای مانتو های تابستانه استفاده می شود. نکته مهمی که در اینجا بر روی آن تاکید شده الگوهای ساده ای ست که برای دوخت مانتو ها ارائه شده است.

یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایز در تصویر می بینید. گشاد و راحت است. قد بلندی دارد و جلو بسته است. برای دوخت مانتو تابستانه جدید دخترانه از الگوی ارائه شده استفاده کنید. برای این مدل سرشانه مشخص نشده است و آستین مانند آستین رگلان، مستقیم به یقه وصل شده .

نکته ای که در تصویر می بینید این است که قد پهلو باید کنترل شود. چون شکل دامن مانتو کلوش است کنترل قد مانتو به شکل دامن کلوش از یک نقطه انجام می شود. کنترل قد از یک نقطه در گوشه یقه انجام می شود. جلو یقه دوبل می خورد تا پوشیدن آن آسان باشد. با وجود دوبل بودن یقه می توانید یقه لباس را تنگ تر بدوزید.

 

آموزش دوخت یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایزدوخت مانتو تابستانه جدید با الگوی آسان یک مدل مانتو تابستانه جدید دخترانه و فری سایز

honarane

همچنین ببینید

مانتو چپ و راستی تابستانه اموزش دوخت مانتو تابستانه ساده و گشاد بدون دکمه

اندازه دور سینه، اندازه ای است که برای کشیدن الگو لازم داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *