خانه / اخبار / خبر ویژه / اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

مامورین اطلاعاتی آمریکا با پرداخت رشوه قصد غارت اطلاعات شخصی کاربران تلگرام را دارند.

آمریکا اقدام به دزدی از تلگرام کرد اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام مجله سر گرمی اسکیمو:به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیام رسان تلگرام در بین مردم جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است و به همین جهت بسیاری از کاربران عضو این شبکه اجتماعی هستند. برای عضویت در تلگرام اپراتور اصلی این نرم افزار اطلاعات خصوصی کاربران را برای تایید اکانت آنها دریافت و تایید می‌کند و به صورت آرشیو در مراکز مخصوصی از داده‌های کاربران نگه‌داری می‌کند.

حفظ داده‌ها و اطلاعات شخصی کاربران برای مسئولین تلگرام باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد زیرا لو رفتن این اطلاعات می‌تواند سبب کلاهبرداری و به خطر افتادن امنیت  شخصی کاربران فضای مجازی شود.

در همین راستا پاول دوروف اعلام کرد که در سفر اخیر خود به همراه تعدادی از همکارانش به آمریکا مامورین اطلاعاتی این کشور در تلاش بودند با پرداخت رشوه به آنها مقدمات دسترسی به اطلاعات حساب کاربران تلگرام را فراهم کنند.

 

همچنین ببینید

reyhaneparsa-photokade-3

ریحانه پارسا: ریسک کردن در بازیگری برایم جذاب است

بازیگر سریال پدر گفت: شاید برخی مواقع پیش می‌آید که کارگردانان بزرگ به دلیل جایگاهشان کمتر سمت تجربه گرایی بروند اما این اتفاق در جوانان عکس است. آنها ریسک می کنند، از هیچ چیز نمی ترسند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *