خانه / اخبار / خبر ویژه / اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام

مامورین اطلاعاتی آمریکا با پرداخت رشوه قصد غارت اطلاعات شخصی کاربران تلگرام را دارند.

آمریکا اقدام به دزدی از تلگرام کرد اقدام آمریکا برای دزدی از تلگرام مجله سر گرمی اسکیمو:به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیام رسان تلگرام در بین مردم جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است و به همین جهت بسیاری از کاربران عضو این شبکه اجتماعی هستند. برای عضویت در تلگرام اپراتور اصلی این نرم افزار اطلاعات خصوصی کاربران را برای تایید اکانت آنها دریافت و تایید می‌کند و به صورت آرشیو در مراکز مخصوصی از داده‌های کاربران نگه‌داری می‌کند.

حفظ داده‌ها و اطلاعات شخصی کاربران برای مسئولین تلگرام باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد زیرا لو رفتن این اطلاعات می‌تواند سبب کلاهبرداری و به خطر افتادن امنیت  شخصی کاربران فضای مجازی شود.

در همین راستا پاول دوروف اعلام کرد که در سفر اخیر خود به همراه تعدادی از همکارانش به آمریکا مامورین اطلاعاتی این کشور در تلاش بودند با پرداخت رشوه به آنها مقدمات دسترسی به اطلاعات حساب کاربران تلگرام را فراهم کنند.

 

همچنین ببینید

عکس عروسی مهتاب سریال پدر

الهام طهموری بازیگر نقش مهتاب در سریال پدر به تازگی عکسی از خود منتشر کرده که مربوط به مراسم عروسی این خانم می باشد. در ادامه عکس عروسی الهام طهموری را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *