خانه / آموزش / هنر در خانه / سفره آرایی / سفره هفت سين / آموزش ساخت خروس کاغذی کلاه جشن بچه ها برای عید ۹۶

آموزش ساخت خروس کاغذی کلاه جشن بچه ها برای عید ۹۶

خروس کاغذی

 آموزش ساخت خروس کاغذی کلاه جشن بچه ها برای عید 96www.bandarstudents.blogfa.com

مجله سر گرمی اسکیمو:

چند وقت پیش فرصتی پیش آمد و من یکی از این خروس ها را برای تزیین کمد کتابخانه کلاس دخترم ساختم . زیبایی ، سادگی و تنوع رنگ ، این خروس ها را برای بچه ها جذاب می سازد . آموزش مرحله به مرحله ساخت خروس کاغذی را در زیر دنبال کنید .

www.bandarstudents.blogfa.com

برای ساختن این کاردستی به چند رنگ مختلف کاغذ یا مقوای آ چهار ، چسب و قیچی نیاز دارید . ابتدا کاغذ یا مقوا را به صورت قیف مانند درآورید . سپس با چیدن قسمت های زیرین قیف آن را به حالت تعادل برسانید ، طوری که قیف به صورت صاف روی میز بایستد .

 آموزش ساخت خروس کاغذی کلاه جشن بچه ها برای عید 96  www.bandarstudents.blogfa.com

برای ساختن دم خروس از چند رشته باریک کاغذ استفاده کنید . رشته های کاغذی را با دست لوله کنید و پس از چسباندن همه ی آن ها به هم ، آن را به قیف کاغذی بچسبانید .

www.bandarstudents.blogfa.com

برای پاهای بلند خروس که این خاصیت را دارد که موقع گذاشتن خروس روی سر کمد آویزان باشد ، از کاغذ قرمز رنگ رشته ای را جدا کنید و به حالت چین چین درآورید . من برای ساختن پا از ریسه های رنگی استفاده کردم که زیبایی کار را دوچندان کرد . برای ساختن پنجه ها خروس هم یک گردی برش بزنید و به انتهای کاغذ چین خورده بچسبانید . اگر دوست دارید که پاهای خروس کاملا اویزان باشد می توانید پشت گردی را یک سکه کوچک بچسانید . هر دو پا را به همین روش بسازید و در محل مناسب خود به قیف بچسبانید .

www.bandarstudents.blogfa.com

بال خروس را به سلیقه خود روی کاغذ برش بزنید و در دو طرف مرغ بچسانید . می توانید از رشته های کاغذی که برای دم خروس استفاده کردید هم برای بال استفاده کنید و از رنگ های مختلفی برای جذابیت آن بهره ببرید .

www.bandarstudents.blogfa.com

برای ساختن تاج خروس از مقوای قرمز رنگ دو تاج را برش بزنید و در محل نوک قیف به هم بچسبانید طوری که تیزی نوک قیف در زیر تاج قرار بگیرد .

www.bandarstudents.blogfa.com

برای منقار هم از رشته های قرمز رنگ کاغذ استفاده کنید و مانند تصویر بالا آن ها را حالت دهید و به سر مرغ بچسبانید .

www.bandarstudents.blogfa.com

آموزش ساخت خروس کاغذی کلاه جشن بچه ها برای عید

چشم ها را از کاغذ سفید برش بزنید و با ماژیک سیاهی آن را مشخص کنید . برای تزیین لباس خروس هم از شکل های دلخواه خود استفاده کنید .

honarhayema

همچنین ببینید

کاشت سبزه درختی برای عید

کاشت سبزه درختی برای عید برای کاشت سبزه درختی برای عید، بایستی از بذرهای لعابدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *