کاردستی کودکان – عروسک های کوتوله

0 minutes, 3 seconds Read
 

www.bandarstudents.blogfa.com

مجله سر گرمی اسکیمو:این عروسک های کوتوله برای اجرای نمایشی بچه ها خیلی زیبا هستند . در این روزهای سرد زمستان که وقت کمتری را با بچه ها خارج از خانه می گذرانید این عروسک کوتوله نمایشی می تواند ایده خیلی خوبی باشد برای دقایقی سرگرم کردن بچه ها در خانه .

 

www.bandarstudents.blogfa.com

 

برای ساختن این عروسک ها به قاشق های یکبار مصرف یا قاشق های چوبی اگر در دسترس دارید نیاز است و رشته های فلزی گل سازی که در خرازی های یافت می شود و چشم های عروسکی . اگر دوست دارید که خودتان چشم های عروسکی بسازید اینجا را کلیک کنید .
برای بدن عروسک به یک تکه فوم یا کاغذ به صورت نیم دایره با قطر تقریبا ۲۲ سانتی متر نیاز دارید و برای کلاه هم یک مثلث به ضلع تقریبا ۱۲ سانتی متر .

www.bandarstudents.blogfa.com

مقوا یا فوم نیم دایره را دور قاشق منگنه کنید .

www.bandarstudents.blogfa.com

در مرحله بعد شما با استفاده از رشته های فلزی تزیینی ابتدا دست و گردن عروسک را با پیچاندن سیم دور دسته قاشق بسازید و سپس کلاه کاغذی را با رشته سیم دیگری به سر قاشق متصل کنید .

www.bandarstudents.blogfa.com

یک رشته سیم دیگر بردارید و مانند تصویر به حالت گره درآوردید . در واقع با این گره خوردگی محدوده صورت عروسک را مشخص می کنید . سپس سیم گره خورده را به پشت قاشق با سیم های اضافه از گره وصل کنید . حالا با ماژیک  لباس عروسک کوتوله را نقاشی کنید و چشم ها و لب را کامل کنید .

  آموزش ساخت توپ آویز با کاغذبرای جشن ها

منبع:.bandarstudents.blogfa.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *