تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - 8:14
44 بازدید
کد خبر : 40055

دستور بافت ژاکت زیبای مردانه

دستور بافت ژاکت زیبای مردانه

فهرست مطالب۰.۰.۱ مجله سر گرمی اسکیمو:۱ راندن بی‌ام‌و باعث سرطان می‌شود! مجله سر گرمی اسکیمو: امشب براتون یک مدل ژاکت دکمه دار مردانه رو می خوام آموزش بدم تا همه با هم ببافیم برای بافت این ژاکت زیبا از دو رنگ کد ۱۹۰۰ و ۳۹۰۴ استفاده شده که از اولی ۵ کلاف و از دومی

مجله سر گرمی اسکیمو:

امشب براتون یک مدل ژاکت دکمه دار مردانه رو می خوام آموزش بدم تا همه با هم ببافیم

برای بافت این ژاکت زیبا از دو رنگ کد ۱۹۰۰ و ۳۹۰۴ استفاده شده که از اولی ۵ کلاف و از دومی ۳ کلاف استفاده شده. برای کار از میل شماره ۵ استفاده شده.

 

برای مشاهده عکس بزرگ روی تصویر کلیک کنید.

	آمورش بافتنی٬ آمورش بافتنی حرفه ای٬ آموزش٬ آموزش آموزش بافتنی٬ آموزش اصول بافتنی٬ آموزش انواع بافتنی٬ آموزش بافت بلوز مردانه٬ آموزش بافت بلوز مردانه تک دکمه٬ آموزش بافت پیراهن بافتنی مردانه٬ آموزش بافت ژاکت بافتنی مردانه٬ آموزش بافت ژاکت زیبای مردانه٬ آموزش بافت ژاکت فانتزی٬ آموزش بافت مردانه٬ آموزش بافتنی٬ آموزش بافتنی٬ آموزش بافتنی مردانه٬ آموزش تصویری بافتنی٬ آموزش طرح بافتنی٬ آموزش گام به گام بافتنی٬ انواع مدل لباس بافت٬ بافت٬ بافت بلوز مردانه٬ بافت پلیور٬ بافت ژاکت زیبای مردانه٬ بافت مردانه٬ بافتن٬ بافتنی٬ بافتنی مردانه٬ بلوز بافتنی جدید٬ بلوز بافتنی مردانه٬ پیراهن بافتنی مردانه٬ تک دکمه٬ دستور بافت بلوز مردانه تک دکمه٬ دستور بافت ژاکت زیبای مردانه٬ روش بافت بلوز مردانه تک دکمه٬ روش بافت ژاکت زیبای مردانه٬ ژورنال بافتنی مردانه٬ سایت اسکیمو٬ طرز بافت بلوز مردانه تک دکمه٬ گل بانو٬ مجله سرگرمی اسکیمو٬ مدل بافت مردانه٬ مدل بلوز بافتنی مردانه٬ مدل های جدید بافتنی مردانه٬ هنرهای خانه115

 

دستور بافت این ژاکت زیبای مردانه به این صورت است :

 

نوع بافت: ساده بافی،روبافی

 

جلو: با نخ ۱۹۰۰ بورجوم اسپورت ۴۶ دانه سر انداخته، ۵ سانتیمتریک رو، یک زیر کشبافت می بافیم. از این به بعد، بصورت۳ رج ساده با نخ ۳۹۰۴ و یک رج رکن با نخ ۱۹۰۰ تکرار کرده و ۴۸ سانتیمتر می بافیم. بعد از آن، برای آستین رگال ۳ دانه را تا آخر زیر بافته و از کنار ۳ زیر، در هر رج رفت ۱ دانه کورمی کنیم. قد بافت به ۵۸ سانتیمتر که رسید، برای گودی یقه از وسط جلو، ۶+۳+۲+۱+۱+۱ دانه کور کرده و به اتمام می رسانیم.

بافتنی و آموزش بافت لباس دخترانه شیک و زیبا

woolen-1

پشت: با نخ ۱۹۰۰ بورجوم اسپورت ۹۶ دانه سر انداخته، ۵ سانتیمتر یک رو، ۱ زیر کشبافت می بافیم. بعد، مانند جلو بصورت ۳ رج ساده با نخ ۳۹۰۴ و یک رج رکن با نخ ۱۹۰۰ تکرار کرده و ۴۸ سانتیمتر می بافیم. بعد از آن برای آستین رگلان ۳ دانه از هر دو طرف را تا آخر زیر بافته و از کنار دانه های ۳ زیر، در هر رج رفت ۱ دانه کور می کنیم. قد بافت به ۷۰ سانتیمتر که رسید، همه دانه ها را کور می کنیم.

آموزش بافت بلوز زنانه دوبل پیچ

woolen-2

آستین: با نخ ۱۹۰۰ بورجوم اسپورت ۴۰ دانه سر انداخته، ۵ سانتیمتر ۱ رو، ۱ زیر کشبافت می بافیم. بعد، مانند جلو بافته و در این میان هر ۱۲ رج یک بار از هر دو طرف ۱ دانه اضافه می کنیم. قد آستین به ۵۰ سانتیمتر که رسید از این به بعد، فقط با نخ ۳۹۰۴ ادامه داده، برای آستین رگال ۳ دانه از هر دو طرف را تا آخر زیر بافته و از کنار دانه های ۳ زیر، در هر رج رفت ۱ دانه کور می کنیم تا ۱۴ دانه باقی بماند. ۱۴ دانه را یکباره کور می کنیم.

اموزش بافت ژاکت نوزاد با طرح جغد

woolen-3

 

سجاف :با نخ ۱۹۰۰ از جلو دانه در آورده، ۵ سانتیمتر ۱ رو ۱ زیر کشبافت می بافیم. در سجاف سمت چپ جا دکمه درست می کنیم.

 

یقه : با نخ ۳۹۰۴ از دور یقه دانه در آورده، ۵ سانتیمتر۱ رو، ۱ زیر کشبافت می بافیم. در سمت راست یقه جادکمه درست می کنیم.

www.golbano

راندن بی‌ام‌و باعث سرطان می‌شود!

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.