تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 شهریور 1395 - 9:43
58 بازدید
کد خبر : 39851

برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»

برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»

فهرست مطالب۰.۱ برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»۰.۱.۱ مجله سر گرمی اسکیمو:۱ آموزش جدید بافت پالتو بچه گانه شیک آموزش بافت پالتو بچه گانه برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش» مجله سر گرمی اسکیمو: اولین جلسه دادگاه متهم پرونده ستایش صبح امروز (چهارشنبه) – ۲۴ شهریور ماه – در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار

برگزاری دادگاه متهم پرونده «ستایش»

مجله سر گرمی اسکیمو:

 اخبار حوادث ,خبرهای حوادث ,حوادث روز 	اخبار٬ اخبار حوادث٬ اخبارحوادث٬ اعترافات قاتل ستایش در دادگاه٬ تجاوز٬ تجاوز به دختر٬ تجاوز به ستایش قریشی٬ تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او٬ تجاوز به قریشی٬ تجاوز جنسی٬ تجاوز ستایش قریشی٬ جسد ستایش قریشی٬ حوادث٬ حوادث امروز٬ حوادث ایران٬ حوادث روز٬ حوادث واقعی٬ حوادث وحشتناک٬ خبر حوادث٬ روزنامه حوادث٬ روستای خیرآباد ورامین٬ ستایش قریشی٬ ستایش قریشی دختر افغانی٬ سوزاندن ستایش قریشی٬ سوزاندن قریشی٬ عکس ستایش قریشی٬ عکس قریشی٬ علت قتل ستایش قریشی٬ علت مرگ ستایش قریشی٬ فیلم تجاوز ستایش قریشی٬ فیلم قتل ستایش قریشی٬ قاتل ستایش٬ قاتل ستایش قریشی٬ قتل ستایش قریشی٬ قتل هولناک دختری افغان٬ کشتن ستایش قریشی٬ مراسم ختم ستایش قریشی٬ معمای قتل ستایش کوچولو

اولین جلسه دادگاه متهم پرونده ستایش صبح امروز (چهارشنبه) – ۲۴ شهریور ماه – در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، این جلسه به صورت غیرعلنی و به ریاست قاضی خازنی برگزار شده است.

بر اساس این گزارش، مجتبی فرح‌بخش وکیل مدافع متهم پرونده ستایش ۲۵ مردادماه سال جاری از برگزاری اولین جلسه دادگاه رسیدگی به قتل ستایش قریشی در تاریخ ۲۴ شهریور خبر داد و به خبرنگار ایسنا گفت: در صورت برگزاری دادگاه وفق ماده  ۳۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری جلسه منافی عفت غیر علنی است و در خصوص اتهام دیگر با استناد به مادتین ۳۱۵ و ۴۱۳ حضور افراد ثالث با اذن دادگاه امکان پذیر است. تا پیش از این یک جلسه تحقیقات مقدماتی در دادگاه پیرامون بررسی عمل منافی عفت برگزار شده بود که جلسه مذکور جلسه تحقیقاتی بود و چند جلسه نیز در بازپرسی تحقیقات انجام شد.

دختر بچه ۴ ساله مادرش را روانه بیمارستان کرد

وی افزود: قرار است در جلسه ۲۴ شهریور ماه به اتهامات موکلم رسیدگی شود واطلاع ندارم که به کدام اتهامات موکلم قرار است رسیدگی شود.

بر اساس این گزارش،  ۲۳ خردادماه فرحبخش به ایسنا گفته بود: هفته قبل جلسه تحقیقات مقدماتی در مورد اتهام دوم موکلم مبنی بر عمل منافی عفت، برگزار شد و تحقیقات به پایان رسید، البته من هم در جلسه حضور داشتم. دادگاه موکلم را در ارتباط با ماده ۳۸۷ آئین دادرسی کیفری که به طرفین و وکلا اجازه می دهد پرونده را مطالعه کنند و ایرادات تحقیقات مقدماتی را به دادگاه مطرح کنند، احضار کرده بود، اما موکلم قادر به طرح ایرادات نبود. بر همین اساس من در این هفته برای طرح ایرادات به دادگاه می روم.

شلیک داماد به سر خود در شب عروسی

وی  با یادآوری اینکه به استناد قانون جدید آیین دادرسی کیفری عمل منافی عفت مستقیما در دادگاه رسیدگی می‌شود، گفته بود: در حال حاضر تحقیقات مقدماتی در مورد دو اتهام موکلم به پایان رسیده است. ما هم ایرادات را اعلام خواهیم کرد البته  تصمیم با دادگاه است که یا جلسه مقدماتی قبل از رسیدگی را برگزار می کند یا پرونده را برای رفع ایرادات به دادسرا ارسال می کند.

وی ۲۶ خردادماه هم به خبرنگار ایسنا گفته بود:  لایحه‌ اعتراضی  را  به دادگاه حاوی ایرادات بخش تحقیقات مقدماتی ارایه داده است.

علت فوت 4 سرباز مرکز آموزش ۰۷ کازرون ارتش

پیش از این غلامحسین اسماعیلی رییس دادگستری استان تهران نیز  در این زمینه به  ایسنا گفته بود که اولین جلسه رسیدگی به پرونده «ستایش قریشی» ۱۲ خردادماه در شعبه هفت دادگاه کیفری یک استان تهران به صورت غیرعلنی برگزار شده است.

همچنین محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری یک تهران نیز درباره برگزاری جلسات تحقیقات اولیه به ایسنا گفته بود که دومین جلسه رسیدگی به پرونده ستایش قریشی در روز یکشنبه ۱۶ خردادماه در شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی به صورت غیرعلنی برگزار شده است.

آموزش جدید بافت پالتو بچه گانه شیک آموزش بافت پالتو بچه گانه

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.