کاهش وزن با زالو درمانی !!

مجموعه: طب سنتی تعداد بازدید: 143

کاهش وزن با زالو درمانی !!

کاهش وزن با زالو درمانی !!پرورش زالو , Leech, آموزش پرورش زالو, پرورش زالو, تولید مثل, تولید مثل زالو, خلاصه ای از طرح نگهداری زالو, زالو, زالو اندازی, زالو درمانی, زالوهای طبی, زیست شناسی زالوها, سایت اسکیمو, صادرات زالو, فروش زالو, مجله سرگرمی اسکیمو, مشخصات آب نگهداری زالو, نگهداری زالو, طب سنتی انگلیس,بزرگترین مرکز پرورش زالو,پرورش زالو,زالو,زالو درمانی,زالو درمانی وزن را کاهش می‌دهد,طب سنتی,کاهش وزن,کاهش وزن با زالو,کنترل وزن,لاغری,متخصص زالو درمانی

 

زالو درمانی وزن را کاهش می‌دهد؟

مجله سر گرمی اسکیمو:بسیاری از افراد تمایلی ندارند به زالو نزدیک شوند اما یک زن انگلیسی علاقه‌مند به این شیوه درمانی، تعدادی از آنها را در خانه نگهداری می‌کند و ادعا دارد که این جانوران به او کمک می‌کنند تا وزنش را کاهش دهد.

این زن که اکنون به عنوان متخصص زالو درمانی فعالیت دارد، معتقد است تنها با کمک زالو و بدون تغییر در رژیم غذایی یا ورزش کردن توانسته وزن خود را کاهش دهد. این زن از زمان شروع زالو درمانی ۵۷ کیلوگرم وزن خود را از دست داده است.

“آلکس بوگاتیریوا” گفت: از پنج سال پیش در مطالعه‌ای در مورد روش‌های درمانی جایگزین شرکت کرده تا به نقش زالو درمانی در کنترل وزن پی ببرد. اکنون او به کشورهای مختلف از جمله هند و اروپا سفر می‌کند تا مراجعه‌کنندگان را درمان کند.

زالو درمانی، شیوه‌ای سنتی و قدیمی به حساب می‌آید که برای مقابله با برخی بیماری‌ها از قبیلالتهاب، گرفتگی ماهیچه‌ها، آرتروز، واریس کاربرد داشته است.

به گزارش نیچر ورلد نیوز، این متخصص زالو درمانی همچنین گفت: در حال حاضر فوائد بیشتری از زالو درمانی معرفی شده و در واقع انگلیس بزرگترین مرکز پرورش زالو برای کاربردهای پزشکی را دارد.

منبع:isna.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کاهش وزن با زالو درمانی !!”

قالب تفریحی