تزیین گلدان با سنگ و کاشی شکسته , معرق کاشی شکسته	آموزش٬ آموزش کاردستی٬ ایده٬ تزیین گلدان٬ تزیین گلدان با سنگ٬ تزیین گلدان با سنگ و کاشی شکسته٬ تزیین گلدان با کاشی شکسته٬ تزیین گلدان با معرق کاشی٬ تزیینات منزل٬ خلاقیت٬ سایت اسکیمو٬ کاشی شکسته٬ مجله سرگرمی اسکیمو٬ معرق سنگ٬ معرق کاشی

وسایل لازم

گلدان محکم پلاستیکی یا سطل فلزی سبک و مقاوم

چسب کاشی

کاردک

ابر

 

مراحل ساخت
تزیین گلدان با سنگ و کاشی شکسته , معرق کاشی شکسته
با کاردک سطح سطل را آغشته به چسب کاشی کنید. برای تهیه چسب کاشی می توانید به مغازه های ابزار فروشی مراجعه کنید. سپس سنگ های کوچک را دانه دانه روی سطل بچینید.
تزیین گلدان با سنگ و کاشی شکسته , معرق کاشی شکسته 	آموزش٬ آموزش کاردستی٬ ایده٬ تزیین گلدان٬ تزیین گلدان با سنگ٬ تزیین گلدان با سنگ و کاشی شکسته٬ تزیین گلدان با کاشی شکسته٬ تزیین گلدان با معرق کاشی٬ تزیینات منزل٬ خلاقیت٬ سایت اسکیمو٬ کاشی شکسته٬ مجله سرگرمی اسکیمو٬ معرق سنگ٬ معرق کاشی
به سنگ ها زمان بدهید تا کاملا روی سطل جا بگیرند و محکم شوند، ممکن است یک روز طول بکشد تا چسب کاملا خشک شود.
وقتی از سفت شدن سنگ ها روی گلدان مطمئن شدید، نوبت به مرحله دوغاب ریختن میرسد. تهیه دوغاب در منزل کمی دشوار می باشد، اما خودم، چسب کاشی را با کمی آب مخلوط  و به عنوان دوغاب استفاده کردم و نتیجه دقیقا یکسان شد.
دردسر و زمان صرف شده برای درست کردن این نوع دوغاب نیز کمتر می باشد. دقت کنید به قدری آب در چسب کاشی بریزید که نه شل باشد نه سفت، وقتی آب را در چسب ریختید آنرا خوب هم بزنید و روی سطح گلدانتان بریزید.
وقتی دوغاب کاملا خشک شد، با یک ابر خیس روی سنگ ها بکشید تا تمیز شوند.
stonepot3
شما می توانید برای تزیین گلدان هایتان از سنگ های شیشه ای، تیله  و کاشی های خورد شده نیز استفاده کنید.