کد خبر : 23126
تاریخ انتشار : یکشنبه 4 بهمن 1394 - 12:19
79 بازدید بازدید

سوتی سریال کیمیا و واکنش مهراوه شریفی‌نیا

سوتی سریال کیمیا و واکنش مهراوه شریفی‌نیا

فهرست مطالب۱ همه اشکالات سریال کیمیا۲ همراه اول۳ صندوق پست روی در۴ خیابان‌های دهه ۵۰۵ چادر عبایی آستین دار۶ قطار سریع السیر۷ تیربرق‌های مدرن۸ گریم‌ها۹ دیگر سوتی‌ها۹.۱ به روزرسانی شده در تاریخ ۳/۱۰/۹۴۱۰ واکنش مهراوه شریفی‌نیا به سوتی‌های سریال کیمیا۱۱ به روزرسانی شده در تاریخ  ۹۴/۱۰/۱۸۱۲ نظرات مردم درباره سریال کیمیا سوتی سریال کیمیا و

سوتی سریال کیمیا و واکنش مهراوه شریفی‌نیا

مجله سر گرمی اسکیمو:چند وقتی می‌شود که از شروع سریال کیمیا می‌گذرد. در این قسمت با هم مروری بر سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم داریم.

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم ،سوتی سریال کیمیا و واکنش مهراوه شریفی‌نیا 1

سریال کیمیا که در ۳ مقطع زمانی قبل از انقلاب، دوره جنگ و زمان حال روایت می‌شود، داستان دختری به نام کیمیاست که برای نجات خانواده‌اش تلاش می‌کند و تبدیل به زنی مقاوم و استوار می‌شود. در این سریال بازیگران مطرحی همچون مهراوه شریفی‌نیا، آزیتا حاجیان، محمدرضا شریفی‌نیا، حسن پور شیرازی، پوریا پورسرخ، آرش مجیدی و … به ایفای نقش می‌پردازند.

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 2

همه اشکالات سریال کیمیا

از زمانی که این سریال شروع شده، ایرادهای محتوایی و ساختاری جالبی داشته که البته شاید بسیاری از بینندگان با چند بار تماشا هم نتوانند به این ایرادات پی ببرند. ایرادات ریزی از قبیل اینکه میوه‌ها در زمان قبل از انقلاب در کیسه فروخته نمی‌شدند یا پدر کیمیا در قسمتی از سریال در وسط تابستان در حال خوردن نارنگی است. یا اینکه کیمیا در آن سن و سال برای چه ابروهایش برداشته شده است؟! این نکات ریز از خود سریال شاید بانمک‌تر و جذاب‌تر باشند.

 

همراه اول

یکی از اشتباهاتی که در این سریال دیده می‌شود، وجود آرم همراه اول روی در مغازه بازار است. دهه ۵۰ که همراه اول نبود! این سوتی بسیار به چشم می‌آمد به طوری که کامنت‌های زیادی در مورد آن نوشته شد که برخی از آن‌ها را در زیر می‌خوانید:

– عوامل اصلی سریال با تشکر از زحماتتون، اما سوتی دادن در چنین سریالی با چنین عوامل کارکشته‌ای واقعا جای تعجب داره. در سکانس خرید مادر کیمیا با زن داییش، اون تبلیغ همراه اول پشت سر بازیگرا چی بود؟ واقعا ندیده بودینش؟
– از شما بعید بود در قسمتی که خانم آزیتا حاجیان با خانم دیگه‌ای در حال خرید بودن، تبلیغ همراه اول سوتی بود.
– همراه اول با ماشین زمان رفته به دهه ۵۰

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 3

صندوق پست روی در

صندوق پست روی در نیز از دیگر اشتباهات و یا به اصطاح سوتی‌هایی بود که کامنت‌ها حاکی از آن است که این اشتباه ریز هم از چشمان ریزبین بینندگان پنهان نماند:

– روی در آبی خونه خانم طاهری یک صندوق پست وجود داره! در حالی که هنوز چند سال بیشتر از نصب این صندوق‌ها نمی‌گذرد و سی و اندی سال قبل هیچ اثری از آن‌ها نبود.
– صندوق پست روی در خونه خانوم طاهری دیگه اوج سوتیه.
– از این صندوق پست‌ها مگه بوده اون زمان روی در؟
– صندوق پستی روی در حیاط خانم طاهری… قبل انقلاب روی در خونه‌ها از اینا بوده؟؟

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 4

خیابان‌های دهه ۵۰

برخی از بینندگان که انگار حواسشان جمع‌تر بود از بازنمایی خیابان‌ها و جاده‌ها و حتی ماشین‌های آن زمان (دهه ۵۰) انتقاد کردند و آن‌ها را از گاف‌های قابل توجه سریال دانسته‌اند:

– متاسفانه نتونستن فضای اون سال رو در بیارن. توی سریال طراحی صحنه‌ای شکل نگرفته و خیابان‌های خرمشهر رو بازسازی نکردن. برای همین فضای اون سال‌ها در نیومده.
– لباس‌ها و خیابون‌ها شبیه دوران قبل از انقلاب نیست. کلا انگار واسه بچه‌ها فیلم ساختن.
– ماشین آمریکایی مشکی که امشب توی سریال نشون داد، مال سال ۱۹۹۰ بود این ماشین سال ۱۳۵۷ اصلا نبوده.
– تابلوی جاده‌ها از ۵۰ سال پیش تا الان همین طوری باقی مونده؟

 

چادر عبایی آستین دار

پوشیدن چادر عبایی توسط خانم طاهری برای اولین بار آن هم با آستین‌های توردوزی شده یکی دیگر از صحنه‌هایی بود که مردم نسبت به آن واکنش نشان دادند. خوب چادرهای آستین دار مربوط به آن زمان نبود و تازه به بازار آمده‌اند. قبل از انقلاب که این چادرها نبودند. برخی از کامنت‌های مردم را در این باره می‌خوانید:

– اون موقع‌ها چادر عبایی این شکلی نبود. عبا یا همون چادر عربی‌ها توی جنوب هم آستین دار نبوده.
– اون موقع خانوم‌ها عبای این مدلی نمی‌پوشیدن. من خودم خوزستانی‌ام.
– حداقل تحقیق می‌کردین که اون موقع‌ها عبا چه شکلی بوده.
– واقعا کارگردان یادش نیست که چادر آستین‌دار چند سال پیش اومد تو بازار؟ حداقل تورهای لب آستینش رو برمی‌داشت.

 

قطار سریع السیر

قطار سریع‌السیر را دیگر کجای دلمان بگذاریم؟! هنگامی که پدر کیمیا دست اهل و عیال را گرفت و به قرار بود سمت تهران حرکت کنند، اتفاقی جالب و هیجان انگیز توجه همه را به خود جلب کرد. خانواده استوار پارسا با قطار به سمت پایتخت حرکت می‌کند. قطاری که تصاویر داخلی که در آن به چشم می‌خورد با قطارهای ۴ سال پیش همخوانی نداشت!

مهمان ویژه کنسرت علیرضا طلیسچی که بود؟ | جزئیات تازه‌ترین کنسرت این خواننده پرطرفدار

– آقا به جان خودم من پریروز با همین قطاری که کیمیا و خانواده‌اش اومدن تهران رفتم اهواز!
– می‌گم این صنعت حمل و نقل ریلی ما تو این سال‌ها خیلی پیشرفت نداشته‌ها. قطارهای امروز شبیه به قطارهای دهه ۵۰ هستن!
– خوش به حال کیمیا اینا. ما دهه ۶۰ با اتوبوس سفر می‌کردیم، اینا ۱۰ سال قبل از ما با قطار اکسپرس!

 

تیربرق‌های مدرن

تیربرق‌ها، دکل‌های مخابراتی و تابلوبرق‌های ساختمان‌های مختلف یکی از اشکالات و نکاتی بود که عوامل سریال کیمیا از همان اول درگیر آن بودند. البته فقط درگیر آن بوند و گویا تلاشی برای حل این مسئله نکردند! گویا سازندگان کیمیا از چشم تیزبین مخاطبان خبر نداشتند:

– من دیپلم شبکه هوایی دارم، این مدل تیربرق‌هایی که تو سریال نشون می‌دن حدود ۱۰-۱۵ سال است که در تهران استفاده می‌شه. قبل از اینها تیربرق‌های سیمانی سوراخ بوده و پیش از اونها هم تیرهای چوبی. مسلما در دهه ۵۰ از تیرهای چوبی استفاده می‌شده.
– تیربرق‌های محله استوار پارسا ۴۰ سال پیش از تیربرق‌های محل ما تو دهه ۹۰ سالم‌تر و سرپاتر بود!

 

گریم‌ها

خوب می‌رسیم به یکی از پرحاشیه ترین اتفاق‌ها در این سریال که گریم‌های زنان این سریال است. خیلی‌ها می‌گفتند انگار کارگردان ۱ بار هم خرمشهر و رنگ پوست آدم‌های خرمشهر را ندیده است!

– خودتون تاحالا آبادان و خرمشهر بودید؟ رنگ پوست افراد جنوبی که نشون دادین، اصلا شبیه رنگ پوست آبادانی‌ها نیست.
– جهت اطلاع کارگردان پوست بیشتر آبادانی‌ها گندمی است تا سیاه سوخته.
– کی گفته خانم‌های آبادانی و خرمشهر سیاه پوست هستند آخه؟ دختر دبیرستانی که دوست کیمیاست با کمک گریم پوستش رو تیره کردین که بگین جنوبیه؟

 

لازم به ذکر است که طراح گریم این سریال صحبت‌هایی درباره علت غیر حرفه‌ای بودن گریم سریال کرده است که می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

افشاگری طراح گریم سریال کیمیا از پشت صحنه این سریال

 

کارگردان سریال کیمیا، جواد افشار در رابطه با اظهارات عجیب امیر اسکندری گریمور این سریال واکنش نشان داد

 

دیگر سوتی‌ها

علاوه بر سوتی‌ها و گاف‌های به قول معروف تابلو و آشکاری که در این سریال دیده می‌شد، سوتی‌های جالب دیگری نیز از این سریال گرفته شد که می‌توانید آن‌ها را در نظرات مردم بخوانید:

– اینم از سوتی توی قسمت پنجم. فرخ روی پشت بامی نشسته که ایزوگام شده. اونم ۳۰-۴۰ سال قبل. مگه می‌شه؟!
– اون موقع‌ها خونه ها آیفون داشتن؟ ما امروز یکیشو توی کیمیا دیدیم.
– آخه کدوم جنوبی چادر عروسش مشکیه؟
– ظاهرا اون موقع‌ هاشور ابرو هم مد بوده. به ابروهای کیمیا دقت کنید.
– میوه‌ها رو هم معمولا تو کیسه پلاستیکی نمی‌ذاشتن. تو پاکت می‌ذاشتن.
– اهواز آن سال‌ها این قدر پیشرفت کرده بود که لوله کشی گاز داشته؟ بچه‌های همه اتاق جداگانه داشتن و همه به مدرسه می‌رفتن؟ پس کجا بی‌سوادی بوده؟
– اگر تابستان بوده و زمان امتحانات در خرداد، پس پرتقال دست پدر خانواده چه کار می‌کنه

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 5  سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 6

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 7

 

به روزرسانی شده در تاریخ ۳/۱۰/۹۴

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به سوتی‌های سریال کیمیا

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به سوتی‌های سریال کیمیا 1

بعد از این سوتی‌ها و گاف‌هایی که مردم از سریال کیمیا گرفتند، واکنش مهراوه شریفی‌نیا در این مورد شنیدنی است.

در یکی از سوتی‌هایی که مردم از این سریال گرفتند وجود ۲۰۶ آلبایویی رنگ در یکی از تصویرهایی بود که مهراوه شریفی‌نیا در آن حضور داشت که در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنید. مهراوه شریفی‌نیا نیز با انتشار عکسی از خود در لباس عروس به گاف‌هایی که مردم از سریال می‌گیرند واکنش نشان داد. در زیر عکسی از تصویری که مهراوه شریفی‌نیا از خود منتشر کرد و واکنش او در خصوص سوتی‌های سریال را می‌بینید:

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به سوتی‌های سریال کیمیا 2

مهراوه با انتشار عکس بالا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است:

“اى واى سوتى کیمیا!
اون موقع مگه گوشى موبایل بوده؟
چه بى دقتن که گوشى رو حذف نکردن….
تقدیم به دوستانى که به وجود ٢٠۶ در عکس شخصى من از پشت صحنه کیمیا گیر دادن!
و کلا فقط دنبال بهانه مى گردن که گیر بدن.”

 

به روزرسانی شده در تاریخ  ۹۴/۱۰/۱۸

 

نظرات مردم درباره سریال کیمیا

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 8

با توجه به محتوا و بازیگران و البته سوتی‌های سریال کیمیا مردم اظهار نظرهای مختلفی در مورد این سریال داشتند. برخی این سریال را دوست داشتند. برخی به دلیل بازیگران مورد علاقه‌شان در این سریال به تماشای آن پرداختند. برخی این سریال را سرشار از گاف می‌دانستند و البته دسته‌ای هم بودند که اصلا این فیلم را ندیدند و اظهار نظری نمی‌کنند!

دختر ترامپ خواستگار این مرد است

سریال «کیمیا» که بلندترین سریال صدا و سیماست نیمی از قسمت‌های آن پخش شده است. شاید حالا که بیشتر از نیمی از این سریال پخش شده است راحت‌تر بتوان به نقد و یا تحسین آن پرداخت. به همین منظور نظرات برخی از مخاطبان این سریال و تحسین‌ها و نقدهایی که از این سریال شده است را برایتان آماده کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

 

چرا فکر می‌کنند مردم در جریان اوضاع جامعه نیستند؟
خانم ۲۶ ساله‌ای که کارشناسی ارشد رشته اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی را دارد از وضعیت سریال سازی تلویزیون در سال‌های اخیر راضی نیست و درباره سریال کیمیا می‌گوید: “سنم در حدی نیست که بخواهم از اوضاع آن زمان اطلاعاتی داشته باشم ولی یک سؤال دارم. شرایط ایران بعد از انقلاب واقعاً تا این حد آشفته بود که هر کسی هر کاری که دلش خواست بخواهد انجام دهد؟!”
او در ادامه گفت: “بهتر است مردم به جای چند سریال متفاوت سرگرم یک سریال طولانی مانند «کیمیا» باشند.”
وی در ادامه ضمن اشاره به شخصیت آرش که نقش آفرینی آن را پوریا پورسرخ بر عهده دارد گفت: “در این فیلم آرش را تبدیل به یک ابرقهرمان کرده‌اند که هر کاری که اراده کند انجام می‌دهد. به نظر من این با واقعیت مغایرت دارد. نمی‌دانم چرا سریال سازان فکر می‌کنند مردم در جریان اوضاع جامعه نیستند؟!

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 9

کارگردان کاملاً خلع سلاح بود
روزنامه نگار و شاعری ۳۸ ساله معتقد است گروه سازندگان سریال «کیمیا» از دیگر کار‌های مشابه صداوسیما ضعیف‌تر عمل کرده‌اند، گفت: ” فیلم از از جنبه‌ استناد‌های تاریخی و بستر تاریخی بسیار آشفته است؛ به عنوان مثال درک مخاطب از اینکه استراتژی سریال برای پرداختن به تاریخ چیست بسیار سخت است.”
او بر این باور است که طراحی صحنه و لباس نیز کار دم‌دستی و سطح پایینی بوده است، او سخنان خود را این طور ادامه می‌دهد: “کارگردان از نظر بازی هم کاملاً خلع سلاح بود و طوری به نظر می‌رسید که بازیگران هر کاری دلشان می‌خواست انجام می‌دادند. به طور کلی برخی از بازیگران در طی سال‌های بازیگری خود به مهارت‌هایی دست پیدا می‌کنند که این مهارت‌ها را مرتب تکرار می‌کنند و به صورت کلیشه‌ای در بازی‌های خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.”
این مخاطب تنها نقطه قوت این سریال را سکانس‌های خارج از کشور می‌داند، زیرا گروه توانست از امکانات موجود در خارج از کشور به خوبی استفاده کند.

وی در ادامه درباره فیلم‌نامه سریال «کیمیا» گفت: «کیمیا» نیز مانند خیلی از سریال ‌های داخلی و خارجی بر روی خوب بودن و یا بد بودن شخصیت‌های سریال اصرار بیش از اندازه می‌ورزد. تقابل این شخصیت‌ها باعث می‌شود که داستان تا اوج پیش رود اما در پایان نویسنده نمی‌داند چطور باید داستان را به پایان برساند. به همین خاطر نیز هست که در برخی از سریال‌های ما قسمت آخر بدون سرانجام تمام می‌شود و مخاطب حس می‌کند که به وی توهین شده است.

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 10

در حق انقلاب و انقلابیون جفا کرده‌ایم
یک آقای ۳۰ ساله که دانشجوی کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر است اعتقاد دارد اگر خوب بودن و یا بد بودن این سریال را کنار بگذاریم سریال کیمیا در جذب مخاطب موفق بوده است. وی گفت: “سریال کیمیا به حدی حکومت شاهنشاهی و ساواک را ضعیف نشان داده است که انقلاب و تلاش مردم برای رسیدن به انقلاب را زیر سؤال برده است. به نظر من با ابله نشان دادن رژیم پهلوی در حق انقلاب و انقلابیون جفا کرده‌ایم.”

 

نقش کیمیا و مادرش خیلی خوب بازی شده
به عقیده یک آقای ۵۶ ساله که کارمند خدمات اداره‌ای دولتی است کیمیا را سریالی متوسط می‌داند و می‌گوید:”برخی از وسایل استفاده شده در این سریال امروزی هستند به طور مثال در زمان شاه لوله‌کشی‌های گاز وجود نداشت و لباس‌ها تا این اندازه شیک و امروزی نبود. او که به اصرار همسرش این سریال را تماشا می‌کند سریال کیمیا را سریالی طولانی و کشدار می‌داند اما نقش کیمیا و مادرش را در این سریال بسیار خوب می‌داند و معتقد است طبیعی بازی می‌کنند.

 

بین «شهرزاد» و «کیمیا»، شهرزاد را انتخاب می‌کنم
دختری ۲۱ ساله که  دانشجوی سال آخر مهندسی کامپیوتر است فضاسازی سریال را خوب می‌داند اما معتقد است محتوای سریال می‌توانست از این بهتر باشد.
او گفت: “در جامعه پیشرفت شبکه‌های اجتماعی مردم را نسبت به مسائل جامعه آگاه‌تر کرده است و به همین دلیل هم هست که مردم بسیاری از موضوعات غیر واقعی که در سریال‌ها مطرح می‌شود را باور نمی‌کنند.”
اما از نظر او سریال کیمیا نسبت به سایر سریال‌‌های تلویزیونی سال‌های اخیر بهتر است و اینطور ادامه داد: “اما اگر از من بخواهند که بین سریال «شهرزاد» که در شبکه خانگی منتشر می‌شود و باید برای دیدن آن هزینه کنم و سریال «کیمیا» یکی را برای دیدن انتخاب کنم، من سریال «شهرزاد» را انتخاب می‌کنم.”

کنسرت «ساسی» در «مسقط» با پیگیری دیپلماتیک ایران لغو شد | احتمال دستگیری «ساسی» در عمان و استرداد به ایران

 

جنگ را تأثیرگذار نشان دادند
خانمی ۵۳ ساله که فرهنگی بازنشسته است از سریال کیمیا ابراز رضایت می‌کند و معتقد است این سریال بیانگر خاطرات گذشته است و به خوبی توانسته نکات ریز آن زمان را نمایش دهد. اومعتقد است در سریال کیمیا سبک زندگی، خانه‌ها، لباس‌ها و خیلی موارد دیگر درست مانند گذشته نشان داده‌ شده است.
او در ادامه ضمن اشاره به اینکه شخصیت «کیمیا» حالت اسطوره در سریال به خودش گرفته است، گفت: “جنگ خرمشهر در این سریال خیلی واقعی و تأثیرگذار نشان داده شده است؛ همه صحنه‌های جنگ برای من باورپذیر هستند و آنقدر برخی از صحنه‌های جنگ من را تحت تأثیر قرار می‌دهند که نمی‌توانم آن‌ها را تماشا کنم.”

سوتی‌های سریال کیمیا و نظرات مردم 11

بازی‌ها اغراق‌آمیز است
آقایی ۲۴ ساله که دانشجوی سال آخر رشته فیزیک است می‌گوید: “تلاش بازیگران سریال «کیمیا» بیشتر بر این بوده است که لحظات بحرانی و احساسی را به خوبی از آب دربیاورند؛ اما بازی‌ها در این سریال اغراق‌آمیز بوده و جذابیتی ندارد؛ به عنوان مثال در این سریال شاهد آن هستیم مهرآوه شریفی‌نیا سعی می‌کند نقش دختری دبیرستانی را بازی کند و می‌بینیم که بعد از ازدواج شخصیت او به سرعت تغییر می‌کند و به زنی پخته تبدیل می‌شود و این اصلاً طبیعی نیست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در این سریال برخی از واقعیات مستند نیستند افزود: “در این سریال بعضی از صحنه‌سازی‌های انقلاب خوب است اما به وقایع تاریخی نگاهی دلخواهی شده است. اما باید بگویم که در کشور ما متأسفانه مردم جذب سریال ‌هایی می‌شوند که پر از بدبختی و ناراحتی است و شخیصت‌های حاضر در سریال همیشه در استرس و ناکامی هستند.”

 

از «کیمیا» به عنوان سریالی پرگاف یاد می‌کنند
خانمی ۲۷ ساله که فارغ‌التحصیل رشته علوم ارتباطات است درباره این سریال گفت: “اینکه اعلام کردند سریالی ۱۰۰ قسمتی برای اولین بار قرار است از تلویزیون پخش شود درمیان پخش سریال‌های بالای ۲۰۰ قسمتی ترکیه‌ای و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان مخاطبان را دلگرم کرد و نویدی برای آنان بود.اما بعد از اینکه چند قسمت از این سریال پخش شد و در آن‌ها گاف‌ها و اشتباهات متعدد دیده شد سبب کمرنگ شدن این مجموعه شد و از آن به بعد مردم از آن به عنوان سریالی پرگاف یاد کردند. ”
وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: “در این فیلم آزیتا حاجیان تنها کسی است که توانسته به خوبی از عهده نقشش بر آید، بقیه بازیگران از جمله بازیگر نقش کیمیا در این سریال نتوانستند خوب از پس نقش‌هایشان برآیند و نقش‌هایشان کاملا تصنعی بود. شخصیت «کیمیا» را در این فیلم بیش از حد پررنگ کرده‌اند، از نظر من هر دختر دیگری هم جای کیمیا بود عکس‌العمل‌های مشابهی از خود نشان می‌داد.”
وی در ادامه درباره حضور بازیگران مطرحی چون نیکی کریمی، رضا کیانیان و حامد بهداد در این سریال گفت: “این بازیگران با نقش‌های کمرنگ و کوتاهی که در این سریال دارند تنها برای جذابیت سریال در آن بازی کرده‌اند، در غیر این صورت مخاطب بازی خاصی از آن‌ها مشاهده نمی‌کند.”

 

شخصیت‌های سریال‌‌های تلویزیونی شبیه آدم‌های واقعی نیستند
خانمی ۴۲ ساله که بیشتر از ۱۰ سال استکه در یک فروشگاه لباس کار می‌کند می‌گوید این سریال آنقدر او را جذب کرده که تمام تلاشش را می‌کند تا هرطور که شده هر شب این سریال را ببیند.
وی با وجود علاقه به این سریال ایراداتی را نیز در این سریال می‌بیند. به نظر او در این سریال شخصیت‌های کیمیا و آرش بیش از حد پررنگ شده‌اند و کیمیا دارای شخصیتی بیش از اندازه مثبت و آرش شخصیتی بیش از اندازه منفی دارد. عدم شباهت شخصیت‌های داخل سریال با شخصیت‌های واقعی باعث می‌شود تا بیننده نتواند دیگر آن‌ها را باور کند و با آن‌ها ارتباط برقرار کند.

این خانم ضمن اشاره به قسمت‌های مربوط به دفاع مقدس افزود: “در این فیلم خیلی خوب توانسته‌اند صحنه‌های جنگ را به تصویر بکشند و کاملا این صحنه‌ها باورپذیر هستند. یکی از برجستگی‌های سریال کیمیا این است که همه اعضای یک خانواده را در جنگ نشان می‌دهد، همین باعث می‌شود تا همه اعضای خانواده بتوانند با دیدن صحنه‌های این سریال همذات پنداری کنند.”

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

عکس

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn